KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Eredivisie B-Jeugd jongens, Jeugd
05 april 2022
KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Zaterdag stonden er zeven wedstrijden op het programma, waaronder VZC/Polar Bears (CJ) tegen PSV. De club uit Eindhoven wist dankzij onder andere 8 goals van Fabio Jukic te winnen. Het werd 11-14. Zondag stonden De Ham en Polar Bears (BM) tegenover elkaar. De thuisclub ging er dankzij een 13-10 zege met de drie punten vandoor. Bekijk alle karakteristieken hieronder.

Zaterdag 2 april
Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Meisjes

ZPB H&L Productions - ZV De Zaan: 8-11 (1-2, 1-4, 5-4, 1-2)
ZPB: Isa Hofman 3, Esmee Ouwens 2, Kim Pauel 1, Amy Flobbe 1, Lieke Eijgenraam 1.
ZV De Zaan: Lotte Happe 4, Tessy de Boer 3, Lisanne Loevens 2, Rosa Kef 1, Jente Oosterbaan 1.

Domstad (SG) - Het Ravijn: 2-10 ( 1-3, 0-3, 0-2, 1-2)
Domstad: Tessel Vrolijk 1, Femke ten Brinke 1.
Het Ravijn: Jiera Luttenberg 4, Maud Roelofs 3, Mila Pastink 2, Myrthe Broekmate 1.

Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort - De Ham: 13-8 (3-1, 5-5, 2-1, 3-1)
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Carmen Renkers 5, Jordan Verhoeff 2, Benthe Martens 2, Marjolein de Gier 1, Susan Joosten 1, Ilja Eekma 1, Elvira Renkers 1.
De Ham: Eline Bonneveld 5, Julia Meuleveld 1, Mila Vestering 1, Esja van Rossum 1.

Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes
1 ZPC Amersfoort 14-40
2 ZV De Zaan 14-35
3 De Ham 13-23
4 Het Ravijn 13-33
5 ZVL-1886 Center 15-20

6 VZV Njord 14-18
7 ZPB H&L Productions 15-6
8 Domstad (SG) 14-0

Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Jongens
ZVL-1886 Center - Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: 8-4 (2-0, 2-3, 2-0, 2-1)
ZVL-1886: Casper van de Oudeweetering 3, Winston James van Berkel 2, Stan Eli Reijchard 1, Tim Bos 1, Victor Trijsburg 1.
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Kimi Christ 2, Youri Gijben 1, Nino Van Kerkoerle 1.

ZPB H&L Productions - WIDEX GZC Donk: 11-6 (3-1, 3-2, 2-3, 3-0)
ZPB: Storm van Hoff 5, Roko Mujan 2, Luuk Silvis 2, Merijn van Wingerden 1, Daan Borst 1.
GZC Donk: Thijs Boonstoppel 1, Menno Wesseling 1, Sieb Harding 1, David Laupman 1, Valentijn Koekman 1, Kars Kensler 1.

UZSC - De Ham: 5-18 (0-5, 1-4, 1-4, 3-5)
UZSC: Eli van Hooff 3, Wemmer van de Beukering 1, Onbekend 1.
De Ham: Twan Oudshoorn 7, Marcus van Straaten 4, Mees de Jonge 2, Mauro Smit 2, Floris Riel 1, Twan Snijders 1, Tijn Schoens 1.

VZC/Polar Bears – PSV: 11-14 (1-3, 2-5, 2-4, 6-2)
VZC/Polar Bears: Stan Oort 5, Kris Eggink 4, David Zuidema 1, Sandrésh Bhageloe 1.
PSV: Fabio Jukic 8, Thies Bergman 2, San Dankers 1, Thom Keukens 2, Wout Serrarens 1.

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 Het Ravijn 11-31
2 De Ham 12-31
WIDEX GZC DONK 11-25
4 PSV 10-24
5 ZVL-1886 Center 13-18
6 ZV De Zaan 12-16
7 ZPB H&L Productions 10-15
8 VZC/Polar Bears 14-15

9 ZPC Amersfoort 15-9
10 UZSC 8-3
11 Schuurman BZC 10-0
 

Zondag 3 april
Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Meisjes
Het Ravijn - Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: 9-5 (2-2, 3-1, 2-1, 2-1)
Het Ravijn: Pien Gorter 4, Iris Vreeling 2, Isa Kloosterman 2, Fardau Strampel 1.
ZPC Amersfoort: Suzanne Nieuwhoff 2, Noor Lubbers 1, Marit van der Kolk 1, Susan Joosten 1.

De Ham - Polar Bears: 13-10 (5-3, 2-1, 4-1, 2-5)
De Ham: Melissa Schipper 5, Aniek Jonker 2, Roza Helmstrijd 2, Sabine Brinkman 2, Esmee Volkers 1, Mariza Penning 1.
Polar Bears: Amber de Koeijer 4, Sophie Merkens 3, Fay Bongers 2, Meike Reinders 1.

VZV Njord - ZV De Zaan: 4-4 (2-0, 1-0, 1-4, 0-0)
VZV Njord: Dinah Spit 2, Mare van Bercum 2.
ZV De Zaan: Marit van Tol 2, Arnica Plugge 1, Ella Riteco 1.

ZPB H&L Productions - WIDEX GZC Donk: 17-9 (2-2, 4-2, 6-1, 5-4)
ZPB: Annick Ouwendijk 3, Vera Megens 3, Luna Van Hoff 3, Mea Leen 2, Vaira ter Borg 2, Esmee Ouwens 2, Yara Maaskant 1, Carmen van Spijk 1.
GZC Donk: Leyla Hiati 3, Renske Overdam 2, Bente Bijsterbosch 2, Mirthe Keers 1, Eva Plaisier 1.

UZSC - ZVL-1886 Center: 10-7 (3-1, 4-2, 1-2, 2-2)
UZSC: Robin Jutte 5, Tatum van der Elst 2, Lola Willems 2, Maxiemme van der Kaaij 1.
ZVL-1886: Sofie Ceelie 2, Imre Hoogerwaard 2, Nousha Kordestani 2, Esmée Kraaibeek 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Meisjes
1 ZVL-1886 Center 12-33
2 UZSC 11-30
3 Het Ravijn 9-21
4 ZPB H&L Productions 11-21
5 ZPC Amersfoort 12-21

6 De Ham 10-10
7 Polar Bears 11-6
8 VZV Njord 8-3
9 ZV De Zaan 6-2
10 WIDEX GZC DONK 10-0 

Karakteristieken Eredivisie  B-jeugd Jongens (Poule 1)
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort - Polar Bears/VZC: 5-10 (2-1, 2-3, 1-3, 0-3)
ZPC Amersfoort: Mart Hoegen 2, Senna Nijhof 1, Stan Kelder 1, Pepijn ten Broek 1.
Polar Bears/VZC: Alex Neuteboom Spijker 3, Milan Kolkman 3, Wessel de Ligny 2, Jip Ulijn 1, Imme van der Schaaf 1.

Watervlo - Schuurman BZC: 15-10 (3-1, 1-5, 9-1, 2-3)
Watervlo: Tom Aussems 3, Falco Kluin 3, Tristan Plomp 2, Casper Achterberg 1, Diger Gels 1, Onbekend 5.
BZC: Duuk Reinders 5, Han Scherphof 3, Tim Megelink 2.

Waterpolo Den Haag (SG) - ZV De Zaan: 3-24 (0-6, 1-3, 1-6, 1-9)
Waterpolo Den Haag: Jessy Letterie 2, Zeppe Caboort 1.
ZV De Zaan: Chris van den Dobbelsteen 8, Daan Ketelaars 7, Daan Bakker 2, Jesse Bout 2, Quint Boots 2, Harun Fetic 1, Melle Oosterbaan 1, Thomas van den Hul 1.

UZSC – AZC: 17-8 (3-3, 5-1, 5-2, 4-2)
UZSC: Siem de Haan 4, Renzo Edelbroek 4, Luca van der Sanden 2, Tom de Rijk 2, Bouke van Eeken 2, Thijs van der Hoeven 2, Halyot Nuguse 1.
AZC: Ezra de Zwaan 4, Thijmen Jansen 3, Wessel van der Heijden 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
1 ZV De Zaan 12-36
2 ZPC Amersfoort 12-30
3 Polar Bears/VZC 13-27
4 UZSC 10 -12

5 Schuurman BZC 12-10
6 Watervlo 13-9

7 Waterpolo Den Haag (SG) 12-7
8 AZC 8-3  

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
SGHA – PSV: 5-33 (2-10, 1-9, 2-7, 0-7)
SGHA: Mikka Dekker 2, Ties Jager 1, Wessel Witteveen 1, Ytzen Grietinus Vonk 1.
PSV: Esed Ucar 6, Coen Metselaar 6, Fabio Jukic 5, Tobias Coenen 4, Robin de Windt 3, Maik van Rossum 3, Robin de Neef 3, Thijmen van Erp 2, Jesse Janssen 1.

WIDEX GZC Donk - ZVL-1886 Center: 9-5 (2-1, 1-2, 2-1, 4-1)
GZC Donk: Jorrit van der Weijden 4, Rick Terlouw 1, Maas Rommerts 1, Luuk Schouwerwou 1, Christiaan Tijl 1, Simon de Joode 1, Sem Stigter 1.
ZVL-1886: Igor Wijnands 2, Mila Spee 1, Max ten Bosch 1, Zio Kurcehajic 1.

ZPB H&L Productions - Het Ravijn: 16-6 (5-1, 3-3, 1-0, 7-2)
ZPB: Dominick de Waal 4, Sven Silvis 3, Jason Steer 2, Storm van Hoff 2, Mark NienHuis 2, Vasilije Teodosic 1, Roko Mujan 1, Syb Willekens 1.
Het Ravijn: Simon Veerman 2, Teun Blankhorst 2, Stan Schuring 1, David de Vries 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
1 De Ham 12-30
2 ZPB H&L Productions 10-27
3 PSV 10-19
4 WIDEX GZC Donk 11-13
5 Het Ravijn 11-12
6 ZVL-1886 Center 13-12
7 SGHA 9-0

Karakteristieken C-jeugd Meisjes
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort - Domstad (SG): 17-5 (3-1, 5-0, 5-2, 4-2)
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Carmen Renkers 7, Susan Joosten 3, Jordan Verhoeff 2, Benthe Martens 2, Judith Joosten 1, Elvira Renkers 1, Onbekend 1.
Domstad: Duum Kooij 2, Femke ten Brinke 2, Tessel Vrolijk 1.

Beeld:
Robert van Rossum

Lees ook

13 juni 2022
Afgelopen weekend vonden de NK’s plaats voor de B-Jeugd (onder 17 jaar). In Leiden organiseerde ZVL-1886 Center de Final…
1,314
01 juni 2022
De play-offs en finales in de Eredivisie B en C staan voor de deur. De topscorers van de reguliere competities zijn hier…
2,371