KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Eredivisie B-Jeugd jongens, Jeugd
BM De Ham - ZPC Amersfoort
11 april 2022
KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Zaterdag wist Schuurman BZC (C-jongens) de eerste punten van het seizoen te pakken in een duel tegen UZSC. Het werd 11-10. Door een 16-10 overwinning staan de B-meiden van UZSC nu gelijk met ZVL-1886 Center, beiden hebben 12 wedstrijden gespeeld en staan op een puntenaantal van 33. In dezelfde competitie delen ZPC Amersfoort en ZPB H&L Productions de vierde plek. Bekijk alle karakteristieken van 9 en 10 april hieronder.

Zaterdag 9 April
Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Meisjes
ZV De Zaan - VZV Njord: 8-8 (4-1, 2-3, 0-1, 2-3)
ZV De Zaan: Lotte Happe 3, Tessa van Raan 2, Rosa Kef 1, Tessy de Boer 1, Sophie Boots 1.
VZV Njord: Kiki Barmentlo 3, Jessey van Gils 2, Naomi Domen 1, Gwenn van Asperdt 1, onbekend 1.

Het Ravijn - ZVL-1886 Center: 7-3 (3-0, 3-1, 0-1, 1-1)
Het Ravijn: Isa Verschoor 2, Jiera Luttenberg 2, Maud Roelofs 1, Myrthe Broekmate 1, onbekend 1.
ZVl-1886 Center: Lieke Kreijkamp 2, Liva Savenije 1.

Domstad (SG) – Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: 2-17 (0-4, 1-6, 1-4, 0-3)
Domstad (SG): Maud Visser 1, Femke ten Brinke 1.
ZPC Amersfoort: Carmen Renkers 8, Marjolein de Gier 3, Jordan Verhoeff 2, Ilja Eekma 1, Susan Joosten 1, onbekend 2.

De Ham - ZPB H&L Productions: 9-7 (2-3, 3-1, 2-2, 2-2.)
De Ham: Eline Bonneveld 4, Anne Demmers 3, Mila Vestering 1, Esja van Rossum 1.
ZPB H&L Productions: Esmee Ouwens 3, Isa Hofman 2, Emilija Teodosic 1, Sara Onis 1.

Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes
1 ZPC Amersfoort 15-43
2 ZV De Zaan 15-36
3 De Ham 14-26
4 Het Ravijn 14-25
5 ZVL-1886 Center 16-20
6 VZV Njord 15-19
7 ZPB H&L Productions 16-6
8 Domstad (SG) 15-0

Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Jongens
Schuurman BZC – UZSC: 11-10 (3-2, 4-2, 2-1, 2-5)
Schuurman BZC: Skip van Tellegen 5, Sven Eggink 3, Milo Lankwarden 2, Cas Roekevisch 1.
UZSC: Eli van Hooff 2, Leonard Hardonk 2, Wemmer van Beukering 2, Benjamin Glisic 1, Tilman Schmitt 1. onbekend 2.

ZV De Zaan - Het Ravijn: 7-15 (3-1, 4-4, 0-4, 0-6)
ZV De Zaan: Jesse Bout 3, Harun Fetic 2, Jesse van Langelaar 1, Thijs Tump 1.
Het Ravijn: Teun Overmars 4, Simon Veerman 3, Teun Blankhorst 3,  Rick Pennings 2, Gijs Blankhorst 1, Siem de Zeeuw 1, Hadi Kishawi 1.

De Ham – VZC/Polar Bears: 15-10 (4-3, 5-3, 6-1, 0-3)
De Ham: Twan Oudshoorn 6, Marcus van Straaten 5, Mauro Smit 2, Floris Riel 1,  Stan Schoens 1,
VZC/Polar Bears: Kris Eggink 5, Stan Oort 2, David Zuidema 1, Boas de Jong 1, Matthias van de Kraats 1.

Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort - ZPB H&L Productions: 5-13 (1-2, 2-6, 2-3, 0-2)
ZPC Amersfoort: Nino van Kerkoerle 2, Tamasz van der Klok 1, Kimi Christ 1, Thijs de Gier 1.
ZPB H&L Productions: Storm van Hoff 5, Roko Mujan 3, Merijn van Wingerden 2, Luuk Silvis 1, Skye de Nooijer 1, Daan Borst 1.

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 Het Ravijn 12-34
2 De Ham 13-34
WIDEX GZC DONK 11-25
4 PSV 10-24
5 ZPB H&L Productions 11-18
6 ZVL-1886 Center 13-18
7 ZV De Zaan 13-16
8 VZC/Polar Bears 15-15
9 ZPC Amersfoort 16-9
10 UZSC 9-3
11 Schuurman BZC 11-3

Zondag 10 April
Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Meisjes
UZSC – ZPB H&L Productions: 16-10 (3-1, 5-4, 3-2, 5-3)
UZSC: Robin Jutte 4, Maxiemme van der Kaaij 4, Frederique Westerbroek 3, Lola Willems 2, Robine IJsselstijn 2, Jade Sinnema 1, Tatum van der Elst.  
ZPB H&L Productions: Luna van Hoff 4, Lizy Kikkert 2, Jara Kraak 2, Vaira ter Borg 1, Vera Megens 1.

Het Ravijn - VZV Njord: 24-3 (5-0, 3-1, 9-1, 7-0)
Het Ravijn: Iris Vreeling 8, Nynke Willemsen 6, Fardau Strampel 4, Merel Lindeman 3, Isa Kloosterman 1, Myrthe Broekmate 1, onbekend 1.
VZV Njord: Dinah Spit 2, Anoeska Manders 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Meisjes
1 ZVL-1886 Center 12-33
2 UZSC 12-33
3 Het Ravijn 10-24
4 ZPC Amersfoort 12-21
5 ZPB H&L Productions 12-21
6 De Ham 10-10
7 Polar Bears 11-6
8 VZV Njord 9-3
9 ZV De Zaan 6-2
10 WIDEX GZC DONK 10-0 

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
UZSC - Waterpolo Den Haag (SG): 16-7 (1-3, 6-1, 8-2, 1-1)
UZSC: Renzo Edelbroek 6, Stan Kortleve 6, Siem de Haan 2, Halyot Nuguse 1, Tom de Rijk 1.
Waterpolo Den Haag (SG): Moon Stadhouder 6, Jessy Letterie 1.

Schuurman BZC – Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: 5-12 (3-2, 0-4, 0-1, 2-5)
Schuurman BZC: Yaron Dijkhuis 2, Han Scherphof 1, Duuk Reinders 1, Sven Eggink 1.
ZPC Amersfoort : Mart Hoegen 4, Stan Kelder 3, Pepijn ten Broek 3, Hugo Oelen 1, Jasper Calis 1.

Polar Bears/VZC – AZC: 26-6 (8-1, 7-1, 6-1, 5-3)
Polar Bears/VZC: Imme van der Schaaf 8, Alex Neuteboom Spijker 3, Jorian Heerink 3, Sem Reeling 3, Stan Oort 3, Kylian van Burken 2, Milan Kolkman 1, Jip Ulijn 1, Wessel de Ligny 1, Luuk Berkenbosch 1.
AZC: Thijmen Jansen 2, Ezra de Zwaan 2, Joey Mul 2.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
1 ZV De Zaan 12-36
2 ZPC Amersfoort 13-33
3 Polar Bears/VZC 14-30
4 UZSC 11 -15
5 Schuurman BZC 13-10
6 Watervlo 13-9
7 Waterpolo Den Haag (SG) 13-7
8 AZC 9-3  

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
ZVL-1886 Center – PSV: 8-10 (1-4, 2-1, 3-3, 2-2)
ZVL-1886 Center: Igor Wijnands 3, Winston James van Berkel 2, Zio Kurcehajic 2, Mila Spee 1.
PSV: Coen Metselaar 4, Fabio Jukic 2, Maik van Rossum 2, Esed Ucar 1, Tobias Coenen 1.

SGHA - ZPB H&L Productions: 7-18 (1-4, 1-5, 1-4, 4-5)
SGHA: Mika Dekker 2, Bart Kiers 1, Klaas van der Meer 1, Jente de Vries 1, Wessel Witteveen 1, onbekend 1.
ZPB H&L Productions:  Roko Mujan 5, Dominick de Waal 4, Mark Nienhuis 2, Sven Silvis 2, Syb Willekens 2, Jason Steer 2,  Marcus Bakboord 1, Luuk Silvis 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
1 ZPB H&L Productions 11-30
2 De Ham 12-30
3 PSV 11-22
4 WIDEX GZC Donk 11-13
5 Het Ravijn 11-12
6 ZVL-1886 Center 14-12
7 SGHA 10-0

Beeld:
Robert van Rossum

Lees ook

13 juni 2022
Afgelopen weekend vonden de NK’s plaats voor de B-Jeugd (onder 17 jaar). In Leiden organiseerde ZVL-1886 Center de Final…
1,314
01 juni 2022
De play-offs en finales in de Eredivisie B en C staan voor de deur. De topscorers van de reguliere competities zijn hier…
2,371