KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Eredivisie B-Jeugd jongens, Jeugd
Noor Lubbers ZPC Amersfoort tegen Polar Bears - Robert van Rossum
04 oktober 2021
KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

De kop is eraf! De eerste wedstrijden in de Eredivisie van de B- en C-jeugd zitten erop. Onder andere door Schoonderbeek Bouw ZPC (C-jeugd Meisjes) werd er afgelopen zaterdag goed gescoord. Ook ZV De Zaan (B-jeugd Jongens) startte het seizoen met een knappe eerste wedstrijd. Alle karakteristieken van zaterdag 2 en zondag 3 oktober lees je hieronder.
 

Zaterdag 2 oktober
Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Jongens
PSV – Schuurman BZC: 29-10 (7-2, 16-4, 19-8, 29-10)
PSV: Fabio Jukic 11, Wout Serrarens 5, San Dankers 4, Chiel Bax 3, Daan Kenter 2, Thom Keukens 2, Thies Bergman 1, Morris van den Broek 1.
Schuurman BZC: Skip van Tellegen 4, Boet Rohof 2, Milo Lankwarden 1, Matthijs Oosterink 1, Cas Roekevisch 1, Sven Eggink 1.

ZV De Zaan – Schoonderbeek Bouw ZPC: 10-4 (2-0, 5-2, 7-2, 10-4)
ZV De Zaan: Jesse Bout 7, Farhan Osmani 1, Bram Ruizeveld 1, Onbekend 1.
Schoonderbeek Bouw ZPC: Kimi Christ 3, Thijs de Gier 1.

WIDEX GZC DONK – VZC/Polar Bears: 22-6 (6-0, 12-0, 18-2, 22-6)
WIDEX GZC DONK: Valentijn Koekman 5, Mitch Timmerman 4, Thijs Boonstoppel 4, Maas Rommerts 4, Levi Konings 2, Sieb Harding 2, Kris Stigter 1.
VZC/Polar Bears: Kris Eggink 3, Matthias van de Kraats 2, Yannick Wijgers 1.

De Ham - ZVL-1886 Center: 12-2 (2-0, 5-2, 8-2, 12-2)
De Ham: Twan Oudshoorn 4, Marcus van Straaten 3, Adrian Bleeker 2, Mauro Smit 2, Stan Schoens 1.
ZVL-1886 Center: Victor Trijsburg 1, Winston James van Berkel 1.

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 PSV 1-3
2 WIDEX GZC DONK 1-3
3 De Ham 1-3
4 ZV De Zaan 1-3
5 Het Ravijn 0-0
6 UZSC 0-0
7 ZPB H&L Productions 0-0
8 Schoonderbeek Bouw ZPC 1-0
9 ZVL-1886 Center 1-0
10 VZC/Polar Bears 1-0
11 Schuurman BZC 1-0

Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Meisjes
ZV De Zaan – VZV Njord: 19-6 (7-1, 11-2, 13-5, 19-6)
ZV De Zaan: Tessy de Boer 5, Sophie Boots 4, Lotte Happe 4, Joan Riteco 2, Eline Korenstra 2, Amara Meirmans 1, Rosa Kef 1.
VZV Njord: Naomi Domen 3, Lin Godefrooij 2, Kiki Barmentlo 1.

Het Ravijn – ZVL-1886 Center: 8-6 (2-1, 3-1, 6-2, 8-6)
Het Ravijn: Jiera Luttenberg 3, Myrthe Broekmate 2, Emma Lucassen 1, Mila Pastink 1, Isa Verschoor 1.
ZVL-1886 Center: Puk van Kooperen 1, Loeki Ouwerkerk 1, Lieke Kreijkamp 1, Elena Gerstel 1, Myrthe Koole 1, Gioya Vingerhoed 1.

Domstad (SG) – Schoonderbeek Bouw ZPC: 2-31 (0-6, 1-17, 2-24, 2-31)
Domstad (SG): Noor Gosselt 1, Onbekend 1.
Schoonderbeek Bouw ZPC: Susan Joosten 7, Carmen Renkers 6, Onbekend 4, Marjolein de Gier 4, Jordan Verhoeff 4, Elvira Renkers 3, Judith Joosten 3.

De Ham – ZPB H&L Productions: 16-12 (1-2, 7-5, 12-10, 16-12)
De Ham: Anne Demmers 5, Floortje van ‘t Wout 4, Eline Bonneveld 2, Esja van Rossum 2, Nanou Kool 2, Peta Spaan 1.
ZPB H&L Productions: Esmee Ouwens 6, Isa Hofman 3, Amy Flobbe 1, Emilija Teodosic 1, Lorinde Vankan 1.

Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes
1 Schoonderbeek Bouw ZPC 1-3
2 ZV De Zaan 1-3
3 De Ham 1-3
4 Het Ravijn 1-3
5 ZVL-1886 Center 1-0
6 ZPB H&L Productions 1-0
7 VZV Njord 1-0
8 Domstad (SG) 1-0

Zondag 3 oktober
Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Meisjes
ZPB H&L Productions – VZV Njord: 19-6 (4-1, 6-3, 12-4, 19-6)
ZPH H&L Productions: Vera Megens 5, Luna van Hoff 5, Yara Maaskant 3, Lizzy Kikkert 2, Isa Hofman 2, Vaira ter Borg 1, Esmee Ouwens 1.
VZV Njord: Carlijn Kuin 2, Nienke Franse 1, Senne Dams 1, Zoë de Waij 1, Meinke van der Schaaf 1.

De Ham – ZVL-1886 Center: 6-17 (0-6, 4-8, 5-13, 6-17)
De Ham: Roza Helmstrijd 3, Tess Eveleens 1, Lianne Coevert 1, Melissa Schipper 1.
ZVL-1886 Center: Jolijn Joor 5, Esmée Kraaibeek 5, Sofie Ceelie 4, June van der Mark 1, Nousha Kordestani 1, Tess van der Meer 1.

WIDEX GZC DONK – Het Ravijn: 4-24 (0-7, 1-13, 3-16, 4-24)
WIDEX GZC DONK: Lize van den Broek 2, Eva Plaisier 1, Onbekend 1.
Het Ravijn: Pien Gorter 5, Amy Kleinlugtebeld 5, Iris Vreeling 4, Fardau Strampel 2, Merel Lindeman 2, Nynke Willemsen 2, Susan de Vries 1, Elize Vlijtig 1, Isa Kloosterman 1, Onbekend 1.

Schoonderbeek Bouw ZPC – Polar Bears: 21-11 (5-1, 9-5, 15-10, 21-11)
Schoonderbeek Bouw ZPC: Noor Lubbers 6, Suzanne Nieuwhoff 5, Marit van der Kolk 4, Susan Joosten 2, Merijn Bos 2, Carmen Renkers 1, Linda Klijn 1.
Polar Bears: Amber de Koeijer 4, Isa van der Velden 3, Kiara Heerink 2, Sophie Merkens 1, Meike Reinders 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Meisjes
1 Het Ravijn 1-3
2 ZPB H&L Productions 1-3
3 ZVL-1886 Center 1-3
4 Schoonderbeek Bouw ZPC 1-3
5 UZSC 0-0
6 ZV De Zaan 0-0
7 Polar Bears 1-0
8 De Ham 1-0
9 VZV Njord 1-0
10 WIDEX GZC DONK 1-0

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
ZV De Zaan – Waterpolo Den Haag (SG): 39-5 (10-1, 21-1, 34-3, 39-5)
ZV De Zaan: Daan Ketelaars 13, Daan Bakker 9, Chris van den Dobbelsteen 8, Daan Gerrits 3, Thomas van den Hul 2, Jesse Bout 2, Melle Oosterbaan 1, Stijn Beekhoven 1.
Waterpolo Den Haag (SG): Mauro Ruiz Martinez 2, Jessy Letterie 1, Djio Verroen 1, Bram Boender 1.

Watervlo – Schuurman BZC: 11-14 (1-2, 2-8, 8-10, 11-14)
Watervlo: Falco Kluin 6, Tristan Plomp 2, Qurien Rombout 1, Casper Achterberg 1, Onbekend 1.
Schuurman BZC: Duuk Reinders 6, Onbekend 3, Nathan Buitenhuis 2, Ewout Prins 1, Stijn Bröcker 1, Skip van Tellegen 1.

Schoonderbeek Bouw ZPC – Polar Bears/VZC 6-7 (0-2, 1-3, 2-6, 6-7)
Schoonderbeek Bouw ZPC: Pepijn ten Broek 2, Senna Nijhof 2, Stan Kelder 1, Jasper Calis 1.
Polar Bears/VZC: Alex Neuteboom Spijker 4, Jorian Heerink 2, Imme van der Schaaf 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
1 ZV De Zaan 1-3
2 Schuurman BZC 1-3
3 Polar Bears/VZC 1-3
4 UZSC 0-0
5 AZC 0-0
6 Schoonderbeek Bouw ZPC 1-0
7 Watervlo 1-0
8 Waterpolo Den Haag (SG) 1-0

 

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
PSV – Regio Noord 40-5 (5-1, 16-2, 32-2, 40-5)
PSV: Sven Steenbergen 10, Esed Ucar 5, Tom Bos 4, Coen Metselaar 4, Robin de Neef 4, Maik van Rossum 3, Thijmen van Erp 2,Sem Verhagen 3, Tobias Coenen 2, Dirk Gevers 1, Youri Elbers 1, Diede de Goey 1.
Regio Noord: Jente de Vries 2, Wessel Witteveen 1, Klaas van der Meer 1, Jaco Hoendervanger 1.

ZPB H&L Productions – Het Ravijn: 15-8 (3-4, 7-5, 10-7, 15-8)
ZPB H&L Productions: Sven Silvis 8, Dominick de Waal 2, Roko Mujan 2, Mark Nienhuis 1, Coen Frkovic 1, Syb Willekens 1.
Het Ravijn: Hugo Wouters 3, Kimmo van Groen 3, Pepijn Middelkamp 2.

WIDEX GZC DONK – ZVL-1886 Center: 15-11 (4-3, 8-4, 13-8, 15-11)
WIDEX GZC DONK: Christiaan Tijl 6, Jorrit van der Weijden 4, Simon de Joode 2, Rick Terlouw 1, Sem Stigter 1, Beau Rohde 1.
ZVL-1886 Center: Winston James van Berkel 3, Mila Spee 3, Max ten Bosch 3, Ray Notenboom 1, Igor Wijnands 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
1 PSV 1-3
2 ZPB H&L Productions 1-3
3 WIDEX GZC DONK 1-3
4 De Ham 0-0
5 ZVL-1886 Center 1-0
6 Het Ravijn 1-0
7 Regio Noord 1-0

Beeld:
Robert van Rossum
1,791

Reacties

Lees ook

11 oktober 2021
Met twintig wedstrijden op het programma zit het tweede speelweekend voor de Eredivisie B- & C-jeugd erop. Het hoogs…
1,022
08 oktober 2021
Programma Eredivisie B- & C- jeugd De eerste wedstrijden voor de Eredivisie B- & C-jeugd zijn vorig weekend va…