KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Eredivisie B-Jeugd jongens, Jeugd
Eredivisie B-jeugd jongens - UZSC-ZPC Amersfoort
01 november 2021
KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Het weekend zit er weer op en dat betekent ook dat de wedstrijden van de B- en C-jeugd achter de rug zijn. Zondag wist Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort (B-jeugd Meisjes) te winnen van WIDEX GZC DONK en scoorde Polar Bears/VZC (B-jeugd Jongens) vele doelpunten tegen Watervlo. De wedstrijd ZV De Zaan-AZC (B-jeugd Jongens) kon niet doorgaan en werd dan ook afgelast. Meer details over de wedstrijden van zaterdag en zondag lees je hieronder.

Zaterdag 30 oktober
Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Jongens

PSV – VZC/Polar Bears: 20-6 (8-2, 2-1, 5-2, 5-1)
PSV: Fabio Jukic 6, Wout Serrarens 5, San Dankers 4, Luuk Gevers 2, Thom Keukens 2, Thies Bergman 1.
VZC/Polar Bears: Kris Eggink 3, Matthias van de Kraats 2, David Zuidema 1.

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 PSV 3-9
2 WIDEX GZC DONK 2-6
3 De Ham 2-6
4 Het Ravijn 1-3
5 ZV De Zaan 2-3
6 ZVL-1886 Center 2-3
7 UZSC 0-0
8 ZPB H&L Productions 1-0
9 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 2-0
10 Schuurman BZC 2-0
11 VZC/Polar Bears 3-0

 

Zondag 31 oktober
Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Meisjes
De Ham – VZV Njord: 13-8 (3-1, 4-3, 0-2, 6-2)
De Ham: Melissa Schipper 7, Esja van Rossum 2, Roza Helmstrijd 2, Aniek Jonker 1, Esmee Volkers 1.
VZV Njord: Meinke van der Schaaf 3, Dinah Spit 2, Zoë de Waij 1, Carlijn Kuin 1, Anoeska Manders 1.

WIDEX GZC DONK – Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: 5-28 (2-7, 1-7, 1-5, 1-9)
WIDEX GZC DONK: Onbekend 3, Leyla Hiati 1, Lize van den Broek 1.
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Suzanne Nieuwhoff 8, Noor Lubbers 6, Carmen Renkers 5, Marit van der Kolk 4, Susan Joosten 3, Merijn Bos 2.

ZPB H&L Productions – Het Ravijn: 10-18 (3-4, 1-4, 6-4, 0-6)
ZPB H&L Productions: Luna van Hoff 4, Yara Maaskant 2, Vaira ter Borg 2, Lizzy Kikkert 1, Esmee Ouwens 1.
Het Ravijn: Amy Kleinlugtebeld 6, Pien Gorter 5, Iris Vreeling 2, Fardau Strampel 1, Merel Lindeman 1, Nynke Willemsen 1, Isa Kloosterman 1, Onbekend 1.

UZSC – Polar Bears: 14-8 (2-3, 5-1, 5-1, 2-3)
UZSC: Maxiemme van der Kaaij 4, Robin Jutte 4, Robine Ijsselstijn 3, Isabella Griffioen 1, Tatum van der Elst 1, Lola Willems 1.
Polar Bears: Amber de Koeijer 3, Kiara Heerink 3, Floor Kattenbeld 2.

Stand Eredivisie B-jeugd Meisjes
1 ZVL-1886 Center 2-6
2 UZSC 2-6
3 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 3-6
4 Het Ravijn 3-6
5 ZPB H&L Productions 3-6
6 De Ham 2-3
7 Polar Bears 3-3
8 ZV De Zaan 1-0
9 VZV Njord 2-0
10 WIDEX GZC DONK 3-0

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
ZV De Zaan – AZC: Afgelast

Watervlo – Polar Bears/VZC: 5-26 (1-6, 1-6, 1-10, 2-4)
Watervlo: Tristan Plomp 1, Falco Kluin 1, Qurien Rombout 1, Tom Aussems 1, Onbekend 1.
Polar Bears/VZC: Alex Neuteboom Spijker 6, Imme van der Schaaf 6, Jorian Heerink 2, Jip Ulijn 2, Luuk Berkenbosch 2, Kris Eggink 2, Stan Oort 2, Sem Reeling 1, Kylian van Burken 1, Milan Kolkman 1, Wessel de Ligny 1.

Waterpolo Den Haag (SG) – Schuurman BZC: 8-6 (2-1, 0-3, 2-1, 4-1)
Waterpolo Den Haag (SG): Djio Verroen 5, Jessy Letterie 1, Lars Boer 1, Mauro Ruiz Martinez 1.
Schuurman BZC: Duuk Reinders 4, Yaron Dijkhuis 1, Stijn Bröcker 1.

UZSC – Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: 8-10 (1-0, 1-2, 2-7, 4-1)
UZSC: Luca van der Sanden 2, Stan Kortleve 2, Wemmer van Beukering 1, Ari Nauta 1, Siem de Haan 1, Renzo Edelbroek 1.
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Pepijn ten Broek 3, Mart Hoegen 3, Senna Nijhof 2, Jasper Calis 1, Marijn Willems 1.


Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
1 Polar Bears/VZC 3-9
2 ZV De Zaan 2-6
3 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 3-6
4 Schuurman BZC 3-3
5 Watervlo 3-3
6 Waterpolo Den Haag (SG) 3-3
7 AZC 1-0
8 UZSC 2-0

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
PSV – Het Ravijn: 15-7 (1-2, 4-2, 5-1, 5-2)
PSV: Maik van Rossum 3, Coen Metselaar 3, Sem Verhagen 2, Thijmen van Erp 2, Sven Steenbergen 2, Dirk Gevers 1, Esed Ucar 1, Tobias Coenen 1.
Het Ravijn: Hugo Wouters 4, Kimmo van Groen 1, Stan Schuring 1, Wout Zeegers 1.

SGHA-WIDEX GZC DONK: 5-21 (2-4, 1-6, 1-2, 1-9)
SGHA: Mika Dekker 3, Bart Kiers 1, Jente de Vries 1.
WIDEZ GZC DONK: Rick Terlouw 6, Jorrit van der Weijden 4, Christiaan Tijl 4, Simon de Joode 2, Sem Stigter 2, Luuk Schouwerwou 1, Mitch Timmerman 1, Beau Rohde 1.

De Ham – ZVL-1886 Center: 17-11 (6-2, 4-2, 5-2, 2-5)
De Ham: Tim Groenendijk 8, Alexander van Straaten 3, Damon Zwart 2, Ruben Boon 1, Jesse Boorsma 1, Liam Kalkhoven 1, Edu van den Brom 1.
ZVL-1886 Center: Igor Wijnands 5, Mila Spee 3, Sam Saveur 1, Zio Kurcehajic 1, Rick de Boer 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
1 PSV 3-9
2 WIDEX GZC DONK 2-6
3 ZPB H&L Productions 2-6
4 De Ham 2-3
5 Het Ravijn 3-3
6 ZVL-1886 Center 2-0
7 SGHA 3-

Beeld:
Robert van Rossum
1,114

Reacties

Lees ook

26 november 2021
18 wedstrijden dit weekend in de B- en C-jeugd Eredivisie. Het weekend wordt zaterdag om 15:30 uur afgetrapt door de C-…
22 november 2021
De wedstrijden van afgelopen weekend van de Eredivisie B- & C-jeugd zijn weer voorbij. Twee wedstrijden uit de B-jeu…