KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Eredivisie B-Jeugd jongens, Jeugd
CM ZPC Amersfoort - ZV De Zaan van Robert van Rossum
08 november 2021
KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Er is flink gescoord dit weekend. De eindstanden gingen dan ook vaak tot ver boven de twintig. Chris van den Dobbelsteen (ZV De Zaan, B-jeugd Jongens) maakte zondag maar liefst 13 goals. Ook Gijs de Rijk van UZSC (C-jeugd Jongens) zat goed in de wedstrijd. Dit weekend scoorde hij 10 doelpunten tegen VZC/Polar Bears. Meer details over de wedstrijden van afgelopen weekend lees je hieronder.


Zaterdag 6 november
Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Jongens

ZVL-1886 Center – WIDEX GZC DONK: 4-12 (1-2, 1-2, 2-3, 0-5)
ZVL-1886 Center: Winston James van Berkel 2, Victor Trijsburg 2
WIDEX GZC DONK: Levi Konings 4, Kris Stigter 3, Valentijn Koekman 3, David Laupman 1, Mitch Timmerman 1.

ZPB H&L Productions – ZV De Zaan: 15-14 (4-4, 5-3, 4-4, 2-3)
ZPB H&L Productions: Storm van Hoff 6, Roko Mujan 5, Merijn van Wingerden 4.
ZV De Zaan:  Jesse Bout 6, Jesse van Langelaar 3, Bram Ruizeveld 2, Thijs Tump 1, Thijs van Tol 1, Onbekend 1.

Het Ravijn – De Ham 12-12: (2-3, 2-4, 4-1, 4-4)
Het Ravijn: Simon Veerman 4, Hadi Kishawi 3, Teun Blankhorst 2, Teun Overmars 2, Jarno Janssen 1.
De Ham: Marcus van Straaten 5, Twan Oudshoorn 3, Adrian Bleeker 3, Mees de Jonge 1.

VZC/Polar Bears – UZSC: 13-12 (3-4, 5-3, 2-2, 3-3)
VZC/Polar Bears: Stan Oort 7, Kris Eggink 5, Matthias van de Kraats 1.
UZSC: Gijs de Rijk 10, Wemmer van Beukering 2.

PSV – Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: 19-8 (5-2, 2-0, 2-0, 10-6)
PSV: Fabio Jukic 7, San Dankers 3, Thies Bergman 3, Wout Serrarens 2, Daan Kenter 2, Luuk Gevers 1, Thom Keukens 1.
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Thijs de Gier 3, Nino van Kerkoerle 2, Youri Gijben 1, Rubén Brandenburg 1, Onbekend 1.

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 PSV 4-12
2 WIDEX GZC DONK 3-9
3 De Ham 3-7
4 Het Ravijn 2-4
5 ZPB H&L Productions 2-3
6 ZV De Zaan 3-3
7 ZVL-1886 Center 3-3
8 VZC/Polar Bears 4-3
9 UZSC 1-0
10 Schuurman BZC 2-0
11 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 3-0

Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Meisjes
ZVL-1886 Center – VZV Njord: 7-9 (3-0, 0-4, 3-1, 1-4)
ZVL-1886 Center: Liva Savenije 2, Gioya Vingerhoed 2, Elena Gerstel 1, Lieke Kreijkamp 1, Puk van Kooperen 1.
VZV Njord: Lin Godefrooij 3, Babs van Rooij 2, Naomi Domen 2, Jessey van Gils 1, Kiki Barmentlo 1.

Domstad (SG) – De Ham: 3-11 (0-0, 1-3, 2-4, 0-4)
Domstad (SG): Lynn Nulkes 1, Onbekend 1, Onbekend 1.
De Ham: Floortje van ’t Wout 2, Eline Bonneveld 2, Julia Meuleveld 2, Lianne Coevert 2, Sabine Brinkman 2, Mila Vestering 1.

ZPB H&L Productions – Het Ravijn: 11-16 (2-3, 2-5, 3-4, 4-5)
ZPB H&L Productions: Isa Hofman 6, Amy Flobbe 3, Femke Kornet 1, Esmee Ouwens 1.
Het Ravijn: Mila Pastink 5, Myrthe Broekmate 3, Maud Roelofs 2, Lotte Boxsem 2, Onbekend 2, Isa Verschoor 1, Jiera Luttenberg 1.

Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort – ZV De Zaan: 24-7 (4-1, 6-2, 5-2, 9-3)
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Jordan Verhoeff 7, Carmen Renkers 7, Marjolein de Gier 4, Elvira Renkers 3, Judith Joosten 1, Susan Joosten 1, Onbekend 1.
ZV De Zaan: Sophie Boots 2, Tessa van Raan 3, Joan Riteco 1, Tessy de Boer 1.

Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes
1
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 3-9
2 Het Ravijn 3-9
3 De Ham 3-6
4 ZV De Zaan 3-6
5 ZVL-1886 Center 3-3
6 VZV Njord 3-3
7 ZPB H&L Productions 3-0
8 Domstad (SG) 3-0

Zondag 7 november
Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)

Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort – Waterpolo Den Haag (SG): 19-3 (6-1, 2-0, 4-1, 7-1)
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort:
Waterpolo Den Haag (SG):

Schuurman BZC – AZC: 15-12 (2-4, 5-2, 5-4, 3-2)
Schuurman BZC: Duuk Reinders 4, Onbekend 4, Yaron Dijkhuis 3, Milo Lankwarden 1, Sven Eggink 1, Tim Megelink 1, Mart Beuker 1.
AZC: Thijmen Jansen 4, Ezra de Zwaan 4, Joey Mul 3, Wessel van der Heijden 1.

ZV De Zaan – Watervlo: 45-5 (10-2, 16-0, 10-3, 9-0)
ZV De Zaan: Chris van den Dobbelsteen 13, Daan Ketelaars 9, Daan Bakker 8, Thomas van den Hul 4, Jesse Bout 4, Stijn Beekhoven 3, Daan Gerrits 2, Tigo van Loon 1, Melle Oosterbaan 1.
Watervlo: Falco Kluin 4, Onbekend 1.

Polar Bears/VZC – UZSC: 17-12 (3-3, 5-3, 5-3, 4-3)
Polar Bears/VZC: Alex Neuteboom Spijker 5, Wessel de Ligny 4, Imme van der Schaaf 4, Jorian Heerink 2, Jip Ulijn 1, Milan Kolkman 1.
UZSC: Stan Kortleve 4, Siem de Haan 3, Bouke van Eeken 2, Halyot Nuguse 1, Luca van der Sanden 1, Tom de Rijk 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
1 Polar Bears/VZC 4-12
2 ZV De Zaan 3-9
3 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 4-9
4 Schuurman BZC 4-6
5 Waterpolo Den Haag (SG) 4-3
6 Watervlo 4-3
7 UZSC 3-0
8 AZC 2—3*
*AZC heeft 3 punten in mindering

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
Het Ravijn – De Ham: 7-8 (2-0, 2-4, 2-2, 1-2)
Het Ravijn: Hugo Wouters 3, David de Vries 2, Kimmo van Groen 2.
De Ham: Edu van den Brom 2, Damon Zwart 2, Tim Groenendijk 2, Liam Kalkhoven 1, Owen Riemens 1.

ZVL-1886 Center – SGHA: 29-9 (9-2, 6-3, 8-1, 6-3)
ZVL-1886 Center: Mila Spee 8, Igor Wijnands 7, Max ten Bosch 4, Zio Kurcehajic 4, Sam Saveur 1, Casper van de Oudeweetering 2, Rick de Boer 2, Ray Notenboom 1.
SGHA: Jaco Hoendervanger 2, Jente de Vries 2, Wessel Witteveen 2, Bart Kiers 1, Mika Dekker 1, Jan Remmelt Kooistra 1.

WIDEX GZC DONK – ZPB H&L Productions: 5-9 (2-0, 1-5, 0-3, 2-1)
WIDEX GZC DONK: Christiaan Tijl 2, Simon de Joode 2, Jorrit van der Weijden 1.
ZPB H&L Productions: Dominick de Waal 4, Sven Silvis 2, Coen Frkovic 2, Syb Willekens 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
1 PSV 3-9
2 ZPB H&L Productions 3-9
3 WIDEX GZC DONK 3-6
4 De Ham 3-6
5 ZVL-1886 Center 4-3
6 Het Ravijn 4-3
7 SGHA 4-0

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Meisjes
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort – UZSC: 7-13 (4-3, 1-6, 1-2, 1-2)
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Suzanne Nieuwhoff 3, Linda Klijn 2, Benthe Martens 1, Carmen Renkers 1.
UZSC: Isabella Griffioen 4, Robin Jutte 3, Maxiemme van der Kaaij 3, Tatum van der Elst 1, Lola Willems 1, Robine Ijsselstijn 1.

Polar Bears – ZPB H&L Productions: 14-15 (5-2, 2-3, 4-3, 3-7)
Polar Bears: Kiara Heerink 4, Floor Kattenbeld 3, Meike Reinders 2, Amber de Koeijer 1, Isa van der Velden 1, Sophie Merkens 1, Fay Bongers 1, Onbekend 1.
ZPB H&L Productions: Luna van Hoff 6, Yara Maaskant 3, Vaira ter Borg 3, Lizzy Kikkert 1, Esmee Ouwens 1, Vera Megens 1.

ZV De Zaan – De Ham: 7-12 (4-3, 1-6, 0-0, 2-3)
ZV De Zaan: Marit van Tol 2, Onbekend 2, Tessy de Boer 1, Valente Simmers 1, Lisanne Loevens 1.
De Ham: Melissa Schipper 8, Roza Helmstrijd 3, Mariza Penning 1.

ZVL-1886 Center – WIDEX GZC DONK: 18-4
ZVL-1886 Center: Sofie Ceelie 3, Ella van der Schalk 3, Esmée Kraaibeek 3, Tess Siezen 2, Tess van der Meer 2, Nousha Kordestani 1, Hannah van Weers 1, Lisa Backer 1, Loeki Ouwerkerk 1, June van der Mark 1.
WIDEX GZC DONK: Bente Bijsterbosch 2, Eva Plaisier 1, Leyla Hiati 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens Meisjes
1 ZVL-1886 Center 3-9
2 UZSC 3-9
3 ZPB H&L Productions 4-9
4 Het Ravijn 3-6
5 De Ham 3-6
6 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 4-6
7 Polar Bears 4-3
8 ZV De Zaan 2-0
9 VZV Njord 2-0
10 WIDEX GZC DONK 4-0

Beeld:
Robert van Rossum
1,203

Reacties

Lees ook

26 november 2021
18 wedstrijden dit weekend in de B- en C-jeugd Eredivisie. Het weekend wordt zaterdag om 15:30 uur afgetrapt door de C-…
22 november 2021
De wedstrijden van afgelopen weekend van de Eredivisie B- & C-jeugd zijn weer voorbij. Twee wedstrijden uit de B-jeu…