KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Eredivisie B-Jeugd jongens, Jeugd
ZPC Amersfoort - ZV De Zaan, Robert van Rossum
15 november 2021
KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Het weekend zit er weer op en zo ook de wedstrijden van de Eredivisie B- & C-jeugd. Afgelopen zondag debuteerde Puk van Kooperen bij ZVL-1886 Center (B-jeugd Meisjes). Haar team wist met maar liefst 25 punten verschil te winnen. Winst was er zaterdag en zondag bij iedere wedstrijd. Er werd dit weekend geen enkele keer gelijk gespeeld. Welke teams met de winst naar huis gingen lees je hieronder.

Zaterdag 13 november
Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Jongens

Schoonderbeek Bouw ZPC Amsterfoort – ZVL-1886 Center: 4-11 (1-2, 0-2, 1-2, 2-5)
Schoonderbeek Bouw ZPC Amsterfoort: Youri Gijben 2, Onbekend 2.
ZVL-1886 Center: Victor Trijsburg 3, Stan Eli Reijchard 2, Tristan Valette 2, Casper van de Oudeweetering 1, Jurre Bronsveld 1, Winston James van Berkel 1, Tim Bos 1.

De Ham – UZSC: 24-4 (8-1, 5-2, 4-0, 7-1)
De Ham: Twan Oudshoorn 8, Marcus van Straaten 7, Stan Schoens 4, Mees de Jonge 2, Adrian Bleeker 2, Floris Riel 1.
UZSC: Gijs de Rijk 2, Wemmer van Beukering 1, Benjamin Glisic 1.

Schuurman BZC – Het Ravijn: 8-19 (1-5, 2-1, 2-5, 3-8)
Schuurman BZC: Milo Lankwarden 4, Skip van Tellegen 2, Sven Eggink 2.
Het Ravijn: Simon Veerman 5, Teun Blankhorst 4, Hadi Kishawi 3, Rick Pennings 3, Gijs Blankhorst 2, Lútsen van Dijk 2.

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 PSV 4-12
2 De Ham 4-10
3 WIDEX GZC DONK 3-9
4 Het Ravijn 3-7
5 ZVL-1886 Center 4-6
6 ZPB H&L Productions 2-3
7 ZV De Zaan 3-3
8 VZC/Polar Bears 4-3
9 UZSC 2-0
10 Schuurman BZC 3-0
11 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 4-0

 

Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Meisjes
Het Ravijn – ZPB H&L Productions: 14-11 (4-5, 4-2, 4-3, 2-1)
Het Ravijn: Emma Lucassen 3, Jiera Luttenberg 3, Isa Verschoor 2, Onbekend 2, Dominique Slettenhaar 1, Maud Roelofs 1, Lotte Boxsem 1, Myrthe Broekmate 1.
ZPB H&L Productions: Esmee Ouwens 7, Isa Hofman 2, Amy Flobbe 1, Lieke Eijgenraam 1.

VZV Njord – ZVL-1886 Center: 8-10 (3-2, 2-2, 2-3, 1-3)
VZV Njord: Naomi Domen 3, Lin Godefrooij 2, Babs van Rooij 1, Jessey van Gils 1, Kiki Barmentlo 1.
ZVL-1886 Center: Liva Savenije 3, Loeki Ouwerkerk 3, Sarah Bo Bulder 2, Hannah Trijsburg 1, Puk van Kooperen 1.

De Ham – Domstad (SG): 14-0 (6-0, 2-0, 2-0, 4-0)
De Ham: Anne Demmers 6, Floortje van ’t Wout 3, Eline Bonneveld 1, Lianne Coevert 1, Sabine Brinkman 1, Esja van Rossum 1, Peta Spaan 1
Domstad (SG): -

Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes

1 Het Ravijn 4-12
2 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 3-9
3 De Ham 4-9
4 ZV De Zaan 3-6
5 ZVL-1886 Center 4-6
6 VZV Njord 4-3
7 ZPB H&L Productions 4-0
8 Domstad (SG) 4-0

Zondag 14 november
Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)

Watervlo – ZV De Zaan: 4-38 (0-11, 1-9, 3-8, 0-10)
Watervlo: Casper Achterberg 1, Christian Rotteveel 1, Justus Gerritsen 1, Tristan Plomp 1.
ZV De Zaan: Chris van den Dobbelsteen 8, Daan Ketelaars 7, Daan Gerrits 6, Daan Bakker 6, Stijn Beekhoven 5, Thomas van den Hul 3, Tigo van Loon 2, Quint Boots 1.

UZSC – Polar Bears/VZC: 15-13 (1-3, 5-3, 3-5, 6-2)
UZSC: Siem de Haan 5, Renzo Edelbroek 5, Tom de Rijk 3, Gijs de Rijk 2.
Polar Bears/VZC: Imme van der Schaaf 3, Milan Kolkman 3, Sem Reeling 2, Wessel de Ligny 2, Stan Oort 1, Jorian Heerink 1, Alex Neuteboom Spijker 1.

Waterpolo Den Haag (SG) – Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: 3-26 (0-6, 0-6, 2-13, 1-7)
Waterpolo Den Haag (SG): Max Vercouteren 1, Jessy Letterie 1, Moon Stadhouder 1.
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Pepijn ten Broek 6, Senna Nijhof 5, Stan Kelder 5, Jasper Calis 3, Michael Hartog 2, Ties Penraat 2, Mart Hoegen 1, Marijn Willems 1, Lennart Flinterman 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
1 ZV De Zaan 4-12
2 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 5-12
3 Polar Bears/VZC 5-12
4 Schuurman BZC 4-6
5 UZSC 4-3
6 Waterpolo Den Haag (SG) 5-3
7 Watervlo 5-3
8 AZC 2—3*
*AZC heeft 3 punten in mindering

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
SGHA – ZVL-1886 Center: 7-20 (1-8, 1-3, 3-4, 2-5)
SGHA: Mika Dekker 3, Jente de Vries 2, Bart Kiers 1, Jaco Hoendervanger 1.
ZVL-1886 Center: Mila Spee 7, Igor Wijnands 6, Max ten Bosch 2, Zio Kurcehajic 2, Rick de Boer 1, Winston James van Berkel 1, Victor Trijsburg 1.

De Ham – Het Ravijn: 12-10 (2-1, 5-4, 4-3, 1-2)
De Ham: Tim Groenendijk 5, Alexander van Straaten 2, Edu van den Brom 3, Owen Riemens 1, Damon Zwart 1.
Het Ravijn: David de Vries 3, Hugo Wouters 3, Simon Veerman 3, Pepijn Middelkamp 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
1 PSV 3-9
2 ZPB H&L Productions 3-9
3 De Ham 4-9
4 WIDEX GZC DONK 3-6
5 ZVL-1886 Center 5-6
6 Het Ravijn 5-3
7 SGHA 5-0

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Meisjes
De Ham – Het Ravijn: 2-23 (1-8, 1-4, 0-4, 0-5)
De Ham: Mariza Penning 1, Tess Eveleens 1.
Het Ravijn: Pien Gorter 7, Iris Vreeling 4, Isa Kloosterman 3, Amy Kleinlugtebeld 2, Fardau Strampel 2, Nynke Willemsen 2, Merel Lindeman 1, Susan de Vries 1, Elize Vlijtig 1.

ZPB H&L Productions – Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: 8-12 (1-2, 1-4, 2-3, 4-3)
ZPB H&L Productions: Luna van Hoff 2, Lizzy Kikkert 2, Vera Megens 2, Yara Maaskant 1, Esmee Ouwens 1.
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Suzanne Nieuwhoff 5, Carmen Renkers 2, Noor Lubbers 2, Danica Groothedde 1, Benthe Martens 1, Susan Joosten 1.

VZV Njord – ZVL-1886 Center: 4-29 (0-4, 1-7, 2-9, 2-9)
VZV Njord: Meinke van der Schaaf 1, Zoë de Waij 1, Carlijn Kuin 1, Laura Vlasman 1.
ZVL-1886 Center: Esmée Kraaibeek 7, June van der Mark 4, Sofie Ceelie 5, Ella van der Schalk 4, Imre Hoogerwaard 3, Nousha Kordestani 3, Tess van der Meer 2, Tess Siezen 1.

UZSC – WIDEX GZC DONK: 20-9 (6-4, 6-2, 5-1, 3-2)
UZSC: Maxiemme van der Kaaij 8, Robine Ijsselstijn 7, Tatum van der Elst 3, Lola Willems 1, Duum Kooij 1.
WIDEX GZC DONK: Celeste Nobel 3, Mirthe Keers 3, Bente Bijsterbosch 2, Eva Plaisier 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens Meisjes

1 ZVL-1886 Center 4-12
2 UZSC 4-12
3 Het Ravijn 4-9
4 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 5-9
5 ZPB H&L Productions 5-9
6 De Ham 4-6
7 Polar Bears 4-3
8 ZV De Zaan 2-0
9 VZV Njord 3-0
10 WIDEX GZC Donk 5-0

Beeld:
Robert van Rossum

Reacties

Lees ook

26 november 2021
18 wedstrijden dit weekend in de B- en C-jeugd Eredivisie. Het weekend wordt zaterdag om 15:30 uur afgetrapt door de C-…
22 november 2021
De wedstrijden van afgelopen weekend van de Eredivisie B- & C-jeugd zijn weer voorbij. Twee wedstrijden uit de B-jeu…