KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Eredivisie B-Jeugd jongens, Jeugd
22 november 2021
KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

De wedstrijden van afgelopen weekend van de Eredivisie B- & C-jeugd zijn weer voorbij. Twee wedstrijden uit de B-jeugd Jongens (Poule 1) vielen op; ZV De Zaan won met 46-8 van AZC en Polar Bears/VZC won met 31-5 van Watervlo. Enkele wedstrijden eindigden in gelijk spel. De uitslagen lees je hieronder.


Zaterdag 20 november
Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Meisjes

Domstad (SG) – ZV De Zaan: 6-22 (1-4, 0-4, 1-7, 3-7)
Domstad (SG): Femke ten Brinke 2, Noor Gosselt 1, Duum Kooij 1, Maud Visser, Tessel Vrolijk 1

ZV De Zaan: Sophie Boots 5, Tessa van Raan 5, Lotte Happe 5, Tessy de Boer 4, Eline Korenstra 3.

 

ZVL- 1886 Center – De Ham: 8-8 (1-3, 1-3, 4-1, 3-1)

ZVL- 1886 Center: Elena Gerstel 4, Liva Savenije 1, Sophie in ’t Veld 1, Sarah Bo Bulder 1, Lieke Kreijkamp 1

De Ham: Sabine Brinkman 2, Eline Bonneveld 1, Julia Meuleveld 1, Anne Demmers 1, Mila Vestering 1, Nanou Kool 1, Emily van Montfort 1.

 

Schoonderbeek Bouw ZPC Amsterfoort – Het Ravijn: 20-10 (5-2, 5-3, 4-0, 6-5)

Schoonderbeek Bouw ZPC Amsterfoort: Marjolein de Gier 6, Susan Joosten 6, Benthe Martens 3, Jordan Verhoeff 2, Judith Joosten 2, Ilja Eekma 1

Het Ravijn: Myrthe Broekmate 4, Emma Lucassen 2, Lotte Boxsem 2, Jiera Luttenberg 2.

 

Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes
1 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 4-12
2 Het Ravijn 5-12

3 De Ham 5-10
4 ZV De Zaan 4-9
5 ZVL-1886 Center 5-7
6 VZV Njord 4-3
7 ZPB H&L Productions 4-0
8 Domstad (SG) 5-0

 

Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Jongens

ZVL-1886 Center – PSV: 9-13 (1-0, 2-4, 2-7, 4-2)

ZVL-1886 Center: Winston James van Berkel 5, Stan Eli Reijchard 2, Victor Trijsburg 1, Casper van de Oudeweetering 1.

PSV: Fabo Jukic 4, Thies Bergman 3, San Dankers 3, Chiel Bax 2, Thom Keukens 1.

 

ZPB H&L Productions – Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: 15-7 (4-1, 4-0, 4-3, 3-3)

ZPB H&L Productions: Roko Mujan 5, Storm van Hoff 4, Skye de Nooijer 2, Benjamin Versluis 1, Kas Hofman 1, Luuk Silvis 1, Dion ’t Lam 1.

Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Rubén Brandenburg 2, Nino van Kerkoerle 2, Bijan Coolman 1, Youri Gijben 1, Tom Siewers 1.

 

UZSC – Schuurman BZC: 12-9 (3-2, 2-3, 5-1, 2-3)

UZSC: Gijs de Rijk 4, Benjamin Glisic 2, Timur van der Wind, Wemmer van Beukering 1, Kasper Scholten 1, Leonard Hardonk 1, Onbekend 1.

Schuurman BZC: Milo Lankwarden 4, Sven Eggink 4, Skip van Tellegen 1.

 

Het Ravijn – ZV De Zaan 16-9 (5-5, 4-1, 3-3, 4-0)

Het Ravijn: Simon Veerman 5, Gijs Blankhorst 4, Teun Overmars 3, Teun Blankhorst 2, Jarno Janssen 1, Rick Pennings 1.

ZV De Zaan: Jesse Bout 4, Jesse van Langelaar 3, Jos de Bruin 1, Thijs Tump 1.

 

VZC/Polar Bears – De Ham: 7-18 (3-9, 1-1, 3-4, 0-4)

VZC/Polar Bears: Matthias van de Kraats 2, Kris Eggink 1, Stan Oort 1, Yannick Wijgers 1, Boas de Jong 1, Sandrésh Bhageloe 1.

De Ham: Marcus van Straaten 7, Twan Oudshoorn 6, Adrian Bleeker 4, Mauro Smit 1.

 

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 PSV 5-15
2 De Ham 5-13
3 Het Ravijn 4-10
4 WIDEX GZC DONK 3-9
5 ZPB H&L Productions 3-6
6 ZVL-1886 Center 5-6
7 UZSC 3-3
8 ZV De Zaan 4-3
9 VZC/Polar Bears 5-3
10 Schuurman BZC 4-0
11 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 5-0

 

Zondag 21 november

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Meisjes

Polar Bears – De Ham: 12-8 (2-2, 4-1, 4-2, 2-3)

Polar Bears: Meike Reinders 3, Floor Kattenbeld 2, Amber de Koeijer 2, Kiara Heerink 2, Fay Bongers 2, Isa van der Velden 1.

De Ham: Roza Helmstrijd 3, Tess Eveleens 2, Melissa Schipper 2, Aniek Jonker 1.

 

WIDEX GZC Donk – ZPB H&L Productions: 7-14 (2-3, 2-6, 2-2, 1-4)

WIDEX GZC Donk: Bente Bijsterbosch 3, Eva Plaisier 3, Leyla Hiati 1.

ZPB H&L Productions: Luna van Hoff 5, Yara Maaskant 2, Jara Kraak 2, Vaira ten Borg 2, Vera Megens 2, Lizzy Kikkert 1.

 

ZV De Zaan – VZV Njord: 7-7 (2-1, 3-4, 1-2, 1-0)

ZV De Zaan: Marit van Tol 4, Ilse Oosterbaan 1, Joan Riteco 1, Onbekend 1.

VZV Njord: Mare van Bercum 3, Carlijn Kuin 3, Dinah Spit 1.

 

ZVL-1886 Center – UZSC: 4-2 (3-0, 0-1, 1-1, 0-0)

ZVL-1886 Center: Sofie Ceelie 2, Imre Hoogerwaard 1, Nousha Kordestani 1.

UZSC: Isabella Griffioen 1 en Robin Ijsselstijn 1.

 

Stand Eredivisie B-jeugd Meisjes
1 ZVL-1886 Center 5-15
2 UZSC 5-12
3 ZPB H&L Productions 6-12
4 Het Ravijn 4-9
5 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 5-9
6 Polar Bears 5-6
7 De Ham 5-6
8 ZV De Zaan 3-1
9 VZV Njord 4-1
10 WIDEX GZC Donk 6-0

 

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)

Schuurman BZC – Waterpolo Den Haag (SG): 10-10 (3-0, 3-4, 3-3, 1-3)

Schuurman BZC: Onbekend 5, Stijn Bröcker 2, Yaron Dijkhuis 2, Mart Beuker 1.

Waterpolo Den Haag (SG): Max Vercouteren 3, Moon Stadhouder 3, Jessy Letterie 2, Mauro Ruiz Martinez 2.

 

AZC ZV De Zaan: 8-46 (0-12, 2-8, 2-24, 4-10)

AZC: Ezra de Zwaan 2, Tyler van den Burgt 1, Wessel van der Heijden 1, Yorick Welters 1, Yoran van der Graaff 1, Veljko Krivokapic 1, Joey Mul 1.

ZV De Zaan: Daan Ketelaars 17, Chris van den Dobbelsteen 7, Daan Gerrits 6, Tigo van Loon 5, Daan Bakker 4, Thomas van den Hul 3, Stijn Beekhoven 3, Jesse Bout 1.

 

Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort – UZSC: 9-6 (2-1, 4-2, 2-3, 1-0)

Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Mart Hoegen 4, Pepijn ten Broek 3, Hugo Oelen 1, Marijn Willems 1.

UZSC: Renzo Edelbroek 3 en Tom de Rijk 3.

 

Polar Bears/VZC – Watervlo: 31-5 (6-2, 10-1, 9-1, 6-1)

Polar Bears/VZC: Alex Neuteboom Spijker 10, Imme van der Schaaf 8, Wessel Ligny 5, Jorian Heerink 2, Kris Eggink 2 Jip Ulijn 1, Sem Reeling 1, Kylian van Burken 1, Milan Kolkman 1.

Watervlo: Falco Kluin 2, Casper Achterberg 1, Christian Rotteveel 1, Tristan Plomp 1.

 

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
1 ZV De Zaan 5-15
2 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 6-15
3 Polar Bears/VZC 6-15
4 Schuurman BZC 5-7
5 Waterpolo Den Haag (SG) 6-4
6 UZSC 5-3
7 Watervlo 6-3
8 AZC 3—3*
*AZC heeft 3 punten in mindering

 

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)

Het Ravijn – PSV: 4-19 (1-5, 1-3, 0-4, 2-7)

Het Ravijn: Kimmo van Groen 3 en David de Vries 1.

PSV: Coen Metselaar 6, Fabio Jukic 3, Sven Steenbergen 2, Esed Ucar 2, Tobias Coenen 2, Maik van Rossum 2, Dirk Gevers 1, Robin de Neef 1.

 

WIDEX GZC DONK – SGHA: 18-8 (5-3, 2-0, 5-3, 6-2)

WIDEX GZC DONK: Rick Terlouw 7, Christiaan Tijl 4, Jorrit van de Weijden 3, Simon de Joode 3, Beau Rohde 1.

SGHA: Mika Dekker 4, Jaco Hoendervanger 2, Jente de Vries 1, Rienk Anne Vonk 1.

 

ZVL-1886 Center – De Ham: 8-15 (2-5, 2-4, 2-3, 2-3)

ZVL-1886 Center: Mila Spee 3, Ray Notenboom 1, Casper van de Oudeweerd 1, Igor Wijnands 1, Max ten Bosch, Zio Kurcehajic 1.

De Ham: Tim Groenendijk 5, Owen Riemens 2, Edu van den Brom 2, Marcus van Straaten 2 Damon Zwart 2, Liam Kalkhoven 1, Twan Oudshoorn 1.

 

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
1 PSV 4-12
2 De Ham 5-12
3 ZPB H&L Productions 3-9
4 WIDEX GZC DONK 4-9
5 ZVL-1886 Center 6-6
6 Het Ravijn 6-3
7 SGHA 6-0

Beeld:
Robert van Rossum

Reacties

Lees ook

26 november 2021
18 wedstrijden dit weekend in de B- en C-jeugd Eredivisie. Het weekend wordt zaterdag om 15:30 uur afgetrapt door de C-…
19 november 2021
Er zijn weer veel wedstrijden dit weekend in de B- en C-jeugd Eredivisie! De speelronde bij de meisjes (C-jeugd) begint…