KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Eredivisie B-Jeugd jongens, Jeugd
29 november 2021
KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Ondanks de nieuwe maatregelen zijn er afgelopen weekend 12 wedstrijden geweest bij de Eredivisie B- & C- Jeugd. Er zijn helaas 6 wedstrijden afgelast. Toch zijn er mooie wedstrijden gespeeld en is er maar één keer gelijk gespeeld! Lees de uitslagen hier.


Zaterdag 20 november
Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Meisjes

VZV Njord – ZPB H&L Productions: 15-11 (1-4, 6-4, 5-2, 3-1)

VZV Njord: Kiki Barmentlo 4, Naomi Domen 3, Jessey van Gils 2, Babs van Rooij 2, Annemarie Flagge 2, Gwenn van Asperdt 1, Anouk van de Moosdijk 1.

ZPB H&L Productions: Esmee Ouwens 7, Isa Hofman 2, Lieke Eijgenraam 1, Femke Kornet 1.

 

ZV De Zaan – Domstad (SG): 21-10 (4-0, 3-3, 6-3, 8-4)

ZV De Zaan: Joan Riteco 6, Lotte Happe 5, Tessan van Raan 4, Tessy de Boer 3, Lisanne Loevens 1, Eline Korenstra 1, Jente Oosterbaan 1.

Domstad (SG): Maud Visser 3, Femke ten Brinke 3, Lynn Nulkes 3, Duum Kooij 1.
 

De Ham – ZVL-1886 Center: 8-8 (2-3, 3-2, 2-2, 1-1)

De Ham: Eline Bonneveld 2, Lianne Coevert 2, Esja van Rossum 2, Julia Meuleveld 1.

ZVL-1886 Center: Elena Gerstel 3, Liva Savenije 1, Hannah Trijsburg 1, Gioya Vingerhoed 1, Sarah Bo Bulder 1, Lieke Kreijkamp 1, Puk van Kooperen 1.

 

Het Ravijn – Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: 5-12 (1-3, 0-4, 2-4, 2-1)

Het Ravijn: Myrthe Broekmate 2, Jiera Luttenberg 2, Onbekend 1.

Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Carmen Renkers 5, Marjolein de Gier 2, Susan Joosten 2, Benthe Martens 1, Judith Joosten 1, Elvira Renkers 1.

 

Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes
1 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 5-15
2 ZV De Zaan 5-12

3 Het Ravijn 6-12
4 De Ham 6-11
5 ZVL-1886 Center 6-8
6 VZV Njord 5-6
7 ZPB H&L Productions 5-0
8 Domstad (SG) 6-0

 

Programma Eredivisie C- jeugd Jongens
VZC/Polar Bears– Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: 22-18 (6-3, 5-3, 4-8, 7-4)

VZC/Polar Bears: Kris Eggink 9, Stan Oort 9, Boas de Jong 3, David Zuidema 1.

Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Nino van Kerkoerle 5, Thijs de Gier 5, Kimi Christ 3, Rubén Brandenburg 2, Youri Gijben 1, Tamasz van der Kolk 1, Onbekend 1.

 

WIDEX GZC DONK – PSV

AFGELAST

 

Schuurman BZC – ZPB H&L Productions: 17-20 (4-3, 6-3, 3-7, 4-7)

Schuurman BZC: Sven Eggink 6, Milo Lankwarden 3, Skip van Tellegen 3, Jacco Johannes Riemersma 2, Huub Weijs 1, Roel de Weerdt 1, Cas Roekevisch 1.

ZPB H&L Productions: Roko Mujan 6, Storm van Hoff 5, Luuk Silvis 3, Skye de Nooijer 3, Merijn van Wingerden 3.

 

ZV De Zaan – ZVL-1886 Center

AFGELAST

 

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 PSV 5-15
2 De Ham 5-13
3 Het Ravijn 4-10
4 WIDEX GZC DONK 3-9
5 ZPB H&L Productions 4-9
6 ZVL-1886 Center 5-6
7 VZC/Polar Bears 6-6
8 UZSC 3-3
9 ZV De Zaan 4-3
10 Schuurman BZC 5-0
11 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 6-0

 

Zondag 28 november

Programma B- jeugd Meisjes

ZV De Zaan – ZVL-1886 Center: 2-26 (0-5, 0-6, 2-9, 0-6)

ZV De Zaan: Marit van Tol 1 en Onbekend 1.

ZVL-1886 Center: Tess van de Meer 4, Esmée Kraaibeek 4, Sofie Ceelie 3, Jolijn Joor 3, Imre Hoogerwaard 3, June van der Mark 3, Ella van der Schalk 2, Nousha Kordestani 2, Tess Siezen 1, Hannah van Weers 1.

 

ZPB H&L Productions – UZSC: 11-17 (3-4, 2-3, 3-4, 3-6)

ZPB H&L Productions: Luna van Hoff 5, Vera Megens 2, Mea Leen 1, Lizzy Kikkert 1, Vaira ter Borg 1, Esmee Ouwens 1.

UZSC: Lola Willems 6, Robine Ijsselstijn 6, Robin Jutte 3, Maxiemme van der Kaaij 2.

 

De Ham – Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: 7-12 (2-2, 2-5, 1-2, 2-3)

De Ham: Aniek Jonker 2, Roza Helstrijd 2, Melissa Schipper 2, Esmee Volkers 1.

Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Suzanne Nieuwhoff 7, Noor Lubbers 1, Marit van der Kolk 1, Danica Groothedde 1, Merijn Bos 1, Carmen Renkers 1.

 

VZV Njord – Het Ravijn: 3-29 (1-9, 0-6, 1-7, 1-7)

VZV Njord: Dinah Spit, Mare van Bercum 1, Nienke Franse 1.

Het Ravijn: Pien Gorter 8, Iris Vreeling 6, Fardau Strampel 3, Nynke Willemsen 3, Isa Kloosterman 2, Amy Kleinlugtebeld 2, Susan de Vries 2, Elize Vlijtig 2, Merel Lindeman 1.

 

Stand Eredivisie B-jeugd Meisjes
1 ZVL-1886 Center 6-18
2 UZSC 6-15
3 Het Ravijn 5-12
4 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 6-12

5 ZPB H&L Productions 7-12
6 Polar Bears 5-6
7 De Ham 6-6
8 ZV De Zaan 4-1
9 VZV Njord 5-1
10 WIDEX GZC Donk 6-0

 

Programma B- jeugd Jongens (Poule 1)

ZV De Zaan – Polar Bears/VZC

AFGELAST

 

AZC – Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort

AFGELAST

 

Watervlo –Waterpolo Den Haag (SG)

AFGELAST

 

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
1 ZV De Zaan 5-15
2 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 6-15
3 Polar Bears/VZC 6-15
4 Schuurman BZC 5-7
5 Waterpolo Den Haag (SG) 6-4
6 UZSC 5-3
7 Watervlo 6-3
8 AZC 3—3*
*AZC heeft 3 punten in mindering

 

Programma B- jeugd Jongens (Poule 2)

PSV – WIDEX GZC DONK: 15-14 (4-5, 2-1, 3-2, 6-6)

PSV: Esed Ucar 6, Fabio Jukic 2, Dirk Gevers 2, Sem Verhagen 2, Mathé van Noorloos 1, Thijmen van Erp 1, Maik van Rossum 1.

WIDEX GZC DONK: Simon de Joode 5, Christiaan Tijl 4, Rick Terlouw 2, Jorrit van der Weijden 1, Sem Stigter 1, Beau Rohde 1.

 

Het Ravijn – ZVL-1886 Center

AFGELAST

 

De Ham – ZPB H&L Productions: 5-7 (0-1, 1-2, 1-2, 3-2)

De Ham: Tim Groenendijk 2, Jesse Boorsma 1, Liam Kalkhoven 1, Edu van den Brom 1.

ZPB H&L Productions: Storm van Hoff 4, Sven Silvis 2, Bengt van Aggelen 1.

 

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
1 PSV 5-15
2 ZPB H&L Productions 4-12
3 De Ham 6-12
4 WIDEX GZC DONK 5-9
5 ZVL-1886 Center 6-6
6 Het Ravijn 6-3
7 SGHA 6-0

 

 

Beeld:
Robert van Rossum

Reacties

Lees ook

26 november 2021
18 wedstrijden dit weekend in de B- en C-jeugd Eredivisie. Het weekend wordt zaterdag om 15:30 uur afgetrapt door de C-…
22 november 2021
De wedstrijden van afgelopen weekend van de Eredivisie B- & C-jeugd zijn weer voorbij. Twee wedstrijden uit de B-jeu…