KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Eredivisie B-Jeugd jongens, Jeugd
Polar Bears - UZSC BM1
KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Na een aantal afgelastingen vonden in de Eredivisie B- & C-jeugd dit weekend twaalf duels plaats. Zaterdag speelde onder anderen ZVL-1886 Center (CJ). Zij namen het op tegen De Ham. Polar Bears (BM) nam het zondag op tegen UZSC. De karakteristieken van dit weekend lees je hieronder.


Zaterdag 5 februari
Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Meisjes
ZPB H&L Productions - De Ham: 8-16 (1-5, 3-3, 3-4, 1-4)
ZPB: Isa Hofman 4, Emilija Teodosic 2, Lorinde Vankan 1 en Esmee Ouwens 1.
De Ham: Floortje van ’t Wout 4, Eline Bonneveld 3, Esja van Rossum 3, Sabine Brinkman 2, Peta Spaan 2, Lianne Coevert 1 en Mila Vestering 1.

ZVL-1886 Center- Het Ravijn: 10-5 (2-1, 3-3, 4-0, 1-1)
ZVL-1886: Elene Gerstel 2, Liva Savenije 2, Moniek den Hertog 2, Sarah Bo Bulder 1, Gioya Vingerhoed 1, Lieke Kreijkamp 1, Loeki Ouwerkerk 1.
Het Ravijn: Myrthe Broekmate 2, Maud Roelofs 2, Lotte Boxsem 1.

VZV Njord - ZV de Zaan: 10-13 (3-5, 4-3, 3-2, 0-3)
VZV Njord: Lin Godefrooij 4 , Naomi Domen 3, Jessey van Gils 2, Kiki Barmentlo 1.
ZV de Zaan: Lotte Happe 5, Tessa van Raan 2, Rosa Kef 2, Eline Korenstra 2, Lisanne Loevens 1, Joan Riteco 1.

Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes
1 ZPC Amersfoort 6-18
2 De Ham 8-17
3 ZV De Zaan 6-15
4 Het Ravijn 7-12
5 ZVL-1886 Center 8-11
6 VZV Njord 7-6
7 ZPB H&L Productions 7-3
8 Domstad (SG) 7-0 
 

Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Jongens
ZVL-1886 Center - De Ham: 7-10 (2-2, 0-3, 2-3, 3-2)
ZVL-1886: Victor Trijsburg 4, Stan Eli Reijchard 1, Tim Bos 1, Winston James van Berkel 1.
De Ham: Twan Oudshoorn 3, Marcus van Straaten 3, Adrian Bleeker 1, Floris Riel 1, Stan Schoens 1, Twan Snijders 1.

VZC/Polar Bears - WIDEX GZC DONK: 5-19 (1-3, 1-6, 1-4, 2-6)

VZC: Matthias van de Kraats 3, Kris Eggink 1, Boas de Jong 1

GZC DONK: Levi Konings 4, Valentijn Koekman 4, Kars Kensler 3, Mitch Timmerman 3, Thijs Boonstoppel 2, Sieb Harding 1, David Laupman 1, Maas Rommerts 1.
 

ZPC AMERSFOORT -  ZV De Zaan: 5-15 (1-3, 1-4, 1-4, 2-4)

ZPC AMERSFOORT: Rubén Brandenburg 2, Thijs de Gier 2, Nino Kerkoerle 1.

ZV De Zaan: Jesse Bout 7, Jesse van Langelaar 5, Thijs van Tol 1, onbekend 2.
 

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 De Ham 6-16
2 WIDEX GZC DONK 5-15
3 PSV 5-15

4 Het Ravijn 5-13
5 ZPB H&L Productions 5-9
6 ZVL-1886 Center 7-9
7 ZV De Zaan 6-6
8 VZC/Polar Bears 7-6
9 UZSC 4-3
10 Schuurman BZC 5-0
11 ZPC Amersfoort 7-0


Zondag 6 februari
Karakteristieken Eredivisie B-meisjes
ZPC AMERSFOORT - WIDEX GZC DONK: 22-7 (3-1, 7-2, 6-2, 6-2.)

ZPC AMERSFOORT: Marit van der Kolk 6, Noor Lubbers 4, Danica Groothedde 4, Merijn Bos 3, Carmen Renkers 2, Benthe Martens 1, Suzanne Nieuwhoff 1. onbekend 1.
GZC DONK: Bente Bijsterbosch 3, Mara van den Broek 2, Lize van den Broek 1, Renkse Overdam 1.


Polar Bears – UZSC: 8-21 (2-3, 2-5, 2-4, 2-9)

Polar Bears: Floor Kattenbel 3, Amber de Koeijer 2, Meike Reinders 2, Sophie Merkens 1.

UZSC: Maxiemme Van der Kaaij 8, Robin Jutte 4, Sammie Fokker 3, Tatum van der Elst 2, Frederique Westerbroek 2, Robine IJsselstijn 2.


VZV Njord - De Ham: 7-7 (3-4, 1-0, 1-1, 2-2)

VZV Njord: Meinke van der Schaaf 2, Naomi Domen 1, Mare van Bercum 1, Carlijn Kuin 1, Nienke Franse 1, Kiki Barmentlo 1.

De Ham: Tess Eveleens 3, Roza Helmstrijd 2, Aniek Jonker 2.
 

Stand Eredivisie B-jeugd Meisjes
1 ZVL-1886 Center 6-18
2 UZSC 7-18
3 ZPC Amersfoort 7-15
4 Het Ravijn 5-12

5 ZPB H&L Productions 7-12
6 De Ham 7-7
7 Polar Bears 6-6
8 VZV Njord 6-2
9 ZV De Zaan 4-1

10 WIDEX GZC DONK 7-0
 
 

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jonges (Poule 1)
Schuurman BZC - Waterpolo Den Haag: 13-9 (4-1,  3-1, 5-3, 1-4)
Schuurman BZC: Han Scherphof 4, Duuk Reinders 3, Milo Lankwarden 2, Skip van Tellegen 1, Nathan Buitenhuis 1, Ewout Prins 1, Yaron Dijkhuis 1.
Waterpolo Den Haag (SG): Max Vercouteren 2, Jessy Letterie 2, Mauro Ruiz Martinez 2, Bram Boender 1, Bjor Breeuwer 1, Lars Boer 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
1 ZV De Zaan 6-18
2 ZPC Amersfoort 7-18
3 Polar Bears 6-15
4 Schuurman BZC 7-10
5 Waterpolo Den Haag (SG) 7-4
6 UZSC 6-3
7 Watervlo 6-3
8 AZC 3—3*
*AZC heeft 3 punten in mindering
 

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
ZVL-1886 Center - De Ham: 8-12 (3-3, 0-5, 3-4, 2-0)
ZVL-1886 Center: Ray Notenboom 3, Zio Kurcehajic 3, Igor Wijnands 1, Mila Spee 1.
De Ham: Tim Groenendijk 4, Damon Zwart 2, Alexander van Straaten 1, Twan Oudshoorn 1, Edu van den Brom 1, Marcus van Straaten 1, Amish Sitaram 1, Jesse Boorsma 1.

Het Ravijn – PSV: 11-8 (1-4, 7-1, 0-2, 3-1)
Het Ravijn: David de Vries 4, Hugo Wouters 4, Simon Veerman 2, Kimmo van Groen 1.
PSV: Sven Steenbergen 3, Maik van Rossum 2, Fabio Jukic 1, Dirk Gevers 1, Coen Metselaar 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
1 De Ham 8-18
2 ZPB H&L Productions 5-15

3 PSV 7-15
4 WIDEZ GZC DONK 5-9
5 Het Ravijn 8-9
6 ZVL-1886 Center 8-6

7 SGHA 7-0

 

Beeld:
Robert van Rossum

Lees ook

Zondag zijn op de slotdag van de Final Six de jongens van GZC Donk en de meisjes van Het Ravijn Nederlands kampioen gewo…
1,578
Na de eerste wedstrijden op zaterdag wordt vandaag bepaald wie Nederlands kampioen wordt bij de B-Jeugd. Bij de jongens…
1,460