KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Eredivisie B-Jeugd jongens, Jeugd
UZSC - ZPC Amersfoort
KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Er is dit weekend weer flink gescoord door de B- & C-jeugd. In de B-jeugd scoorde Elvira Renkers, amper 13 jaar oud, van ZPC Amersfoort haar eerste doelpunt. Mede dankzij deze primeurgoal wisten zij te winnen van ZV De Zaan. Hoe de andere wedstrijden verliepen lees je hieronder.

Zaterdag 12 februari
Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Meisjes
ZV De Zaan - ZPB H&L Productions: 12-8 (3-1, 2-3, 5-2, 2-2)
ZV De Zaan: Lotte Happe 5, Sophie Boots 5, Rosa Kef 1, Tessy de Boer 1.
ZPB H&L Productions: Esmee Ouwens 5, Isa Hofman 2, Femke Kornet 1.

Domstad (SG) - ZVL-1886 Center: 2-11 (0-5,2-1,0-3,0-2)
Domstad (SG): Maud Visser 1, Femke ten Brinke 1.
ZVL 1886: Gioya Vingerhoed 4, Liva Savenije 3, Loeki Ouwerkerk 3, Elena Gerstel 1.

De Ham - ZPC AMERSFOORT: 5-10 (1-2,0-1,3-4,0-4)
De Ham: Floortje van ’t Wout 1, Eline Bonneveld 1, Hailey Schipper 1, Esja van Rossum 1, Peta Spaan 1.

ZPC Amersfoort: Carmen Renkers 6, Susan Joosten 2, Jordan Verhoeff 1, Elvira Renkers 1.

Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes
1 ZPC Amersfoort 7-21
2 ZV De Zaan 7-18
3 De Ham 9-17
4 ZVL-1886 Center 9-14
5 Het Ravijn 7-12
6 VZV Njord 7-6
7 ZPB H&L Productions 8-3
8 Domstad (SG) 8-0


Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Jongens
Het Ravijn – VZC: 12-3 (4-1, 4-1, 3-0, 1-1)
Het Ravijn: Hadi Kishawi 5, Simon Veerman 2, Jarno Janssen 1, Pim Hageman 1, Stef Veenhof 1, Teun Blankhorst 1, Lútsen van Dijk 1.
VZC: Kris Eggink 2, Boas de Jong 1.

ZV De Zaan – PSV: 12-11 (2-2, 2-3, 5-4, 3-2)
ZV De Zaan: Jesse Bout 5, Jesse van Langelaar 3, Thijs Tump 2, onbekend 2.
PSV: Thies Bergman 4, Thom Keukens 3, Fabio Jukic 2, San Dankers 1, Wout Serrarens 1.

WIDEX GZC DONK - ZPC AMERSFOORT: 15-5 (3-0, 3-1, 3-1, 6-3)
GZC Donk: Valentijn Koekman 3, Levi Konings 3, Maas Rommerts 3, Thijs Boonstoppel 2, Kars Kensler 2, Menno Wesseling 1, Kris Stigter 1.
ZPC AMERSFOORT: Stan Valk 1, Thijs de Gier 1, Kimi Christ 1, onbekend 2.

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 GZC DONK 6-18
2 De Ham 6-16
3 Het Ravijn 6-16
4 PSV 6-15
5 ZPB H&L Productions 5-9
6 ZVL-1886 Center 7-9
7 ZV De Zaan 7-9
8 VZC/Polar Bears 8-6
9 UZSC 4-3
10 Schuurman BZC 5-0
11 ZPC Amersfoort 8-0



Zondag 13 februari
Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Meisjes
Het Ravijn - ZVL-1886 Center: 7-17 (4-6, 1-3, 1-5, 1-3)
Het Ravijn: Amy Kleinlugtebeld 5, Pien Gorter 1, Nynke Willemsen 1.
ZVL-1886: Esmée Kraaibeek 5, Ella van der Schalk 3, Sofie Ceelie 2, Jolijn Joor 2, June van der Mark 2, Nousha Kordestani 2, Imre Hoogerwaard 1.

ZPC Amersfoort - ZV De Zaan: 10-7 (3-0, 2-2, 3-2, 2-3)
ZPC Amersfoort: Marit van der Kolk 5, Noor Lubbers 2, Susan Joosten 1, Elvira Renkers 1, Carmen Renkers 1.
ZV De Zaan: Marit van Tol 2, Rosa Kef 2, Arnica Plugge 1, Ilse Oosterbaan 1, Tessa van Raan 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Meisjes
1 ZVL-1886 Center 7-21
2 UZSC 7-18
3 ZPC Amersfoort 8-18
4 Het Ravijn 6-12
5 ZPB H&L Productions 7-12
6 De Ham 7-7
7 Polar Bears 6-6
8 VZV Njord 6-2
9 ZV De Zaan 5-1
10 WIDEX GZC DONK 7-0

 

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
Watervlo - ZV De Zaan: 4-24 (1-8, 0-10, 2-3, 1-3)
Watervlo: Tom Aussems 1, Falco Kluin 1, onbekend 2.
ZV De Zaan: Daan Bakker 7, Chris van den Dobbelsteen 5, Daan Ketelaars 3, Thomas van den Hul 2, Tigo van Loon 2, Jos de Bruin 1, Jesse van Langelaar 1, Jesse Bout 1, Melle Oosterbaan 1, onbekend 1.

UZSC - Polar bears/VZC: 8-7 (2-3, 1-1, 1-2, 4-1)
UZSC: Stan Kortleve 3, Tom de Rijk 2, Siem de Haan 2, Renzo Edelbroek 1.
Polar bears/ VZC: Wessel de Ligny 2, Imme van der schaaf 2, Stan Oort 1, Luuk Berkenbosch 1, Alex Neuteboom Spijker 1.

Waterpolo Den Haag - ZPC Amersfoort: 6-13 (3-2, 1-1, 2-6, 0-4)
Waterpolo Den Haag: Jessy Letterie 2, Moon Stadhouder 2, Timo van Buren 1, Max Vercouteren 1.
ZPC Amersfoort: Senna Nijhof 6, Stan Kelder 5, Kimi Christ 1, Hugo Oelen 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
1 ZV De Zaan 7-21
2 ZPC Amersfoort 8-2
3 Polar Bears 7-15

4 Schuurman BZC 7-10
5 UZSC 7-6
6 Waterpolo Den Haag (SG) 8-4

7 Watervlo 6-3
8 AZC 3—3*
*AZC heeft 3 punten in mindering

 

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
SGHA - ZVL-1886 Center: 14-15 (5-7, 2-5, 4-3, 3-0)
SGHA: Mika Dekker 3, Jente de Vries 3, Ytzen Grietinus Vonk 2, Wessel Witteveen 2, Jaco Hoendervanger 2, Bart Kiers 1, Tycho Veenstra 1.
ZVL- 1886: Mila Spee 6, Sam Saveur 3, Ray Notenboom 2, Rick de Boer 1, Victor Trijsburg 1, Tristan Valette 1, Winston James van Berkel 1.

ZPB H&L Productions - 
WIDEX GZC DONK: 11-6 (2-2, 4-0, 4-3, 1-1)
ZPB H&L Productions: Sven Silvis 4, Dominick de Waal 3, Roko Mujan 2, Strom van Hoff 1, Coen Frkovic 1.
GZC DONK: Jorrit van der Weijden 2, Christiaan Tijl 2, Rick Terlouw 1, Simon de Joode 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
1 ZPB H&L Productions 6-18
2 De Ham 8-18
3 PSV 7-15
4 WIDEX GZC DONK 6-9
5 Het Ravijn 8-9
6 ZVL-1886 Center 9-9
7 Regio Noord 8-0

Beeld:
Robert van Rossum
1,058

Lees ook

Zondag zijn op de slotdag van de Final Six de jongens van GZC Donk en de meisjes van Het Ravijn Nederlands kampioen gewo…
1,578
Na de eerste wedstrijden op zaterdag wordt vandaag bepaald wie Nederlands kampioen wordt bij de B-Jeugd. Bij de jongens…
1,460