KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Eredivisie B-Jeugd jongens, Jeugd
ZPC Amersfoort- AZC BJ
KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Ondanks de vakantie in het noorden en storm Eunice die door het land raasde konden er dit weekend nog een aantal duels plaatsvinden. Voor Poule 2 van de B-jeugd Jongens waren er afgelopen zondag geen wedstrijden. Bekijk het spelverloop van zaterdag en zondag hieronder.

Zaterdag 19 februari
Karakteristieken Eredivsie C-jeugd Meisjes
VZV Njord - Het Ravijn: 10-7 (2-3, 2-2, 2-1, 4-1)
VZV Njord: Kiki Barmentlo 3, Lin Godefrooij 2, Naomi Domen 2, Jessey van Gils 1, Babs van Rooij 1, Gwenn van Asperdt 1.
Het Ravijn: Isa Verschoor 3, Lotte Boxsem 1, Myrthe Broekmate 1, Onbekend 2.

ZPB H&L Poductions - ZVL-1866 Center: 8-13 (3-4, 1-3, 3-3, 1-3)
ZPB H&L Poductions: Isa Hofman 3, Esmee Ouwens 3, Amy Flobbe 1, Sara Onis 1.
ZVL - 1866 Center: Loeki Ouwerkerk 4, Elena Gerstel 3, Myrthe Koole 3, Gioya Vingerhoed 2, Hannah Trijsburg 1. 

Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes
1 ZPC Amersfoort 7-21
2 ZV De Zaan 8-21
3 De Ham 9-17
4 ZVL-1886 Center 11-17
5 Het Ravijn 8-12
6 VZV Njord 8-9
7 ZPB H&L Productions 9-3
8 Domstad (SG) 8-0
 

Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Jongens
Het Ravijn – ZPC AMERSFOORT: 12-4 (2-0, 3-3, 4-1, 3-0)
Het Ravijn: Teun Overmars 3, Teun Blankhorst 3, Hadi Kishawi 2, Samuel van Benten 2, Simon Veerman 1, Pim Hageman 1.
ZPC AMERSFOORT: Nino van Kerkoerle 2, Bijan Cooiman 1, Thijs de Gier 1.

ZVL-1886 Center- VZC/Polar Bears: 13-11 (2-2, 3-5, 4-1, 4-3)
ZVL-1886 Center: Casper van de Oudeweetering 5, Tristan Valette 4, Winston James van Berkel 3, Stan Eli Reijchard 1.
VZC/Polar Bears: Stan Oort 6, Kris Eggink 3, Matthias van de Kraats 1, David Zuidema 1.


Schuurman BZC - WIDEX GZC DONK: 7-22 (2-5, 2-5, 2-5, 1-7)
Schuurman BZC: Skip van Tellegen 4, Milo Lankwarden 1, Roel de Weerdt 1, Cas Roekevisch 1.
WIDEX GZC DONK: Valentijn Koekman 6, Maas Rommerts 5, David Laupman 3, Levi Konings 3, Kars Kensler 1, Sieb Harding 1, Mats Boer 1, Thijs Boonstoppel 1, Adam Boujnane 1.

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 WIDEX GZC DONK 7-21
2 Het Ravijn 7-19

3 De Ham 6-16
4 PSV 6-15
5 ZVL-1886 Center 8-12
6
ZPB H&L Productions 5-9

7 ZV De Zaan 7-9
8 VZC/Polar Bears 9-6
9 UZSC 4-3
10 Schuurman BZC 6-0
11 ZPC Amersfoort 9-0


Zondag 20 februari
Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Meisjes
WIDEX GZC Donk - ZVL - 1866 Center: 3-18 (1-6, 0-4, 1-5, 1-3)
GZC Donk: Eva Plaisier 2, Renkse Overdam 1.
ZVL - 1866 Center: June van der Mark 4, Tess Siezen 3, Tess van der Meer 3, Imre Hoogerwaard 2, Esmée Kraaibeek 2, Lisa Backer 1, Ella van der Schalk 1, Sofie Ceelie 1, Nousha Kordestani 1.

ZPB H&L Poductions - Polar Bears: 11-9 (0-0, 3-3, 4-1, 4-5)

ZPB: Jara Kraak 3, Luna van Hoff 3, Vera Megens 2, Esmee Ouwens 1, Vaira ter Borg 1, Yara Maaskant 1.
Polar Bears: Amber de Koeijer 4, Kiara Heerink 2, Floor Kattenbeld 2, Fay Bongers 1.

 

UZSC - ZPC Amersfoort: 11-6 (4-0, 2-1, 3-1, 2-4)

UZSC: Tatum van der Elst 2, Robin Jutte 2, Lola Willems 2, Robine IJsselstijn 2, Sammie Fokker 1, Isabella Griffioen 1, Frederique Westerbroek 1.

ZPC Amersfoort: Suzanne Nieuwhoff 2, Noor Lubbers 1, Marit van der Kolk 1, Guusje van Mill 1, Carmen Renkers 1.

 

Stand Eredivisie B-jeugd Meisjes
1 ZVL-1886 Center 8-24
2 UZSC 8-21
3 ZPC Amersfoort 9-18
4 ZPB H&L Productions 8-15
5 Het Ravijn 6-12
6 De Ham 7-7
7 Polar Bears 7-6
8 VZV Njord 6-2
9 ZV De Zaan 5-1
10 WIDEX GZC DONK 8-0
 

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
Polar Bears – Watervlo: 20-9 (4-1, 7-1, 5-3, 4-4)
Polar Bears: Alex Neuteboom Spijker 4, Imme van der Schaaf 4, Jorian Heerink 3, Milan Kolkman 3, Wessel de Ligny 2, Luuk Berkenbosch 2, Jip Ulijn 1, Kris Eggink 1.
Watervlo: Tom Aussems 4, Falco Kluin 2, Tristan Plomp 2, Qurien Rombout 1.


ZPC AMERSFOORT – AZC: 20-10 (4-2, 7-1, 5-2, 4-5)
ZPC AMERSFOORT: Pepijn ten Broek 8, Senna Nijhof 5, Stan Kelder 3, Bastiaan Bremer 1, Lennart Flinterman 1, Mart Hoegen 1, Hugo Oelen 1.

AZC: Ezra de Zwaan 5, Joey Mul 3, Thijmen Jansen 1, Veljko Krivokapic 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
ZPC Amersfoort 9-24
2 ZV De Zaan 7-21

3 Polar Bears 8-18
4 Schuurman BZC 7-10
5 UZSC 7-6
6 Waterpolo Den Haag (SG) 8-4
7 Watervlo 8-3
8 AZC 43*
*AZC heeft 3 punten in mindering

Beeld:
Robert van Rossum
1,013

Lees ook

Zondag zijn op de slotdag van de Final Six de jongens van GZC Donk en de meisjes van Het Ravijn Nederlands kampioen gewo…
1,570
Na de eerste wedstrijden op zaterdag wordt vandaag bepaald wie Nederlands kampioen wordt bij de B-Jeugd. Bij de jongens…
1,454