KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Eredivisie B-Jeugd jongens, Jeugd
15 maart 2022
KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Het aantal afgelastingen neemt af en ook de schoolvakanties zijn weer voorbij. Dat betekende een voller speelprogramma afgelopen weekend. Topscorer was Stan Kelder van ZPC Amersfoort (BJ), hij wist de bal maar liefst 11 keer in de goal te werpen. Bekijk alle karakteristieken hieronder.
 

Vrijdag 11 Maart
Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Jongens
De Ham - ZPC AMERSFOORT: 13-8 (3-0, 2-3, 3-1, 5-4)
De Ham: Twan Oudshoorn 5, Marcus van Straaten 4, Adrian Bleeker 2, Mauro Smit 1, Stan Schoens 1.
ZPC AMERSFOORT: Youri Gijben 3, Rubén Brandenburg 2, Bijan Cooiman 1,  Kimi Christ 1, Onbekend 1.

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Meisjes
De Ham – UZSC: 11-12 (0-4, 3-5, 8-2, 0-1)
De Ham: Melissa Schipper 7, Roza Helmstrijd 3, Tess Eveleens 1.
UZSC: Frederique Westerbroek 5, Maxiemme van der Kaaij 3, Tatum van der Elst 2, Isabella Griffioen 1, Sammie Fokker 1.


Zaterdag 12 Maart
Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Meisjes
ZVL 1886 Center - ZPB H&L Productions: 14-6 (4-0, 3-3, 2-0, 5-3)
ZVL 1886 Center: Imre Hoogerwaard 3, June van der Mark 3,  Esmée Kraaibeek 2, Jolijn Joor 2, Ella van der Schalk 1, Marit Knevel 1, Tess Siezen 1, Tess van der Meer 1.
ZPB H&L Productions: Viara ter Borg 2, Yara Maaskant 2, Luna van Hoff 1, Jara Kraak 1.

Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Meisjes
ZVL-1886 Center - De Ham: 5-6 (2-0, 1-3, 0-1, 2-2)
ZVL-1886 Center: Liva Savenije 2, Elena Gerstel 1, Lieke Kreijkamp 1, Puk van Kooperen 1.
De Ham: Anne Demmers 4, Eline Bonneveld 1, Esja van Rossum 1.

Domstad (SG) - ZV De Zaan: 1-17 (0-5, 0-4, 0-3, 1-5)
Domstad (SG): Femke ten Brinke 1.
ZV De Zaan: Lotte Happe 7, Tessa van Raan 6, Joan Riteco 2, Sophie Boots 1, Rosa Kef 1.

ZPC AMERSFOORT - Het Ravijn: 20-8 (2-2, 6-3, 6-2, 6-1)
ZPC AMERSFOORT: Carmen Renkers 6, Benthe Martens 5, Marjolein de Gier 3, Judith Joosten 2, Susan Joosten 2, Onbekend 2.
Het Ravijn: Jiera Luttenberg 3, Maud Roelofs 2, Emma Lucassen 1, Lotte Boxsem 1, Mila Pastink 1.

ZPB H&L Productions - VZV Njord: 18-14 (6-2, 6-2, 3-5, 3-5)
ZPB: Isa Hofman 8, Esmee Ouwens 6, Emilija Teodosic 2, Laura Booij 1, Amy Flobbe 1.
VZV Njord: Anouk van de Moosdijk 3, Naomi Domen 3, Jessey van Gils 2,  Babs van Rooij 2,  Lin Godefrooij 2,  Gwenn van Asperdt 1, Annemijn Flagge 1.

Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes
1 ZPC Amersfoort 9-27
2 ZV De Zaan 9-24
3 De Ham 10-20
4 ZVL-1886 Center 12-17
5 Het Ravijn 9-12
6 VZV Njord 11-12
7 ZPB H&L Productions 11-6
8 Domstad (SG) 8-0

Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Jongens
ZVL-1886 Center - ZV De Zaan: 6-8 (1-3, 3-4, 1-0, 1-1)
ZVL-1886: Victor Trijsburg 3, Casper van de Oudeweetering 2, Stan Eli Reijchard 1.
ZV De Zaan: Jesse Bout 2, Willem Riteco 1, Jos de Bruin 1, Jesse van Langelaar 1, Onbekend 3.

PSV - WIDEX GZC DONK: 10-9 (2-2, 3-1, 2-2, 3-4)
PSV: Thom Keukens 3, Fabio Jukic 2, San Dankers 2, Wout Serrarens 1, Daan Kenter 1, Thies Bergman 2.
GZC Donk: Valentijn Koekman 4, Kris Stigter 2, Thijs Boonstoppel 2, Maas Rommerts 1.

Het Ravijn – UZSC: 24-3 (7-0, 7-1, 7-1, 3-1)
Het Ravijn: Simon Veerman 5, Teun Blankhorst 5, Hadi Kishawi 3, Gijs Blankhorst 3, Lútsen van Dijk 2, Stef Veenhof 2, Rick Pennings 1, Jarno Janssen 1, Pim Hageman 1, Milan Poppe 1.
UZSC: Eli Van Hooff 1, Wemmer van Beukering 1, Onbekend 1.

ZPB H&L Productions - Schuurman BZC: 25-9 (6-1, 5-3, 5-2, 9-3)
ZPB: Roko Mujan 7, Skye de Nooijer 5, Luuk Silvis 4, Merijn van Wingerden 3, Storm van Hoff 2, Kas Hofman 2, Dion 't Lam 1, Daan Borst 1.
BZC: Sven Eggink 4, Skip van Tellegen 2, Milo  Lankwarden 2, Cas Roekevisch 1.

ZPC Amersfoort – VZC/Polar Bears: 13-10 (5-2, 3-2, 2-4, 3-4)
ZPC Amersfoort: Thijs de Gier 5, Kimi Christ 2, Youri Gijben 2, Rubén Brandenburg 2, Tom Siewers 1, Onbekend 1.
VZC/Polar Bears: Kriss Eggink 6, Matthias van de Kraats 2, Boas de Jong 2.

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 De Ham 9-25
2 Het Ravijn 8-22
3 WIDEX GZC DONK 8-21
4 PSV 7-18
ZPB H&L Productions 7-12
6 ZVL-1886 Center 9-12
7 ZV De Zaan 10-12
8 VZC/Polar Bears 11-9
9 ZPC Amersfoort 12-6
10 UZSC 5-3
11 Schuurman BZC 8-0
 

Zondag 13 Maart
Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Meisjes
Polar Bears - ZPC AMERSFOORT: 9-11 (1-2, 3-2, 3-3, 2-4)
Polar Bears: Kiara Heerink 3, Isa van der Velden 3, Amber de Koeijer 1, Meike Reinders 1, Cato Wiggers 1.  
ZPC AMERSFOORT: Carmen Renkers 3, Suzanne Nieuwhoff 3, Marit van der Klok 3, Noor Lubbers 1, Danica Groothedde 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Meisjes
1 ZVL-1886 Center 10-30
2 UZSC 9-24
3 ZPC Amersfoort 10-21
4 ZPB H&L Productions 9-15
5 Het Ravijn 6-12
6 De Ham 8-7
7 Polar Bears 9-6
8 VZV Njord 6-2
9 ZV De Zaan 5-1
10 WIDEX GZC DONK 8-0

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
UZSC - Schuurman BZC: 19-5 (5-1, 5-1, 4-2, 5-1)
UZSC: Stan Kortleve 7, Siem de Haan 4, Halyot Nuguse 2, Renzo Edelbroek 2, Tom de Rijk 2, Luca van der Sanden 1, Eli van Hooff 1.
Schuurman BZC: Sven Eggink 2, Yaron Dijkhuis 2, Duuk Reinders 1.

ZPC Amersfoort: – AZC: 28-4 (6-0, 7-0, 8-1 ,7-3)
ZPC Amersfoort: Stan Kelder 11, Senna Nijhof 5, Jasper Calis 5, Eliott ter Wal 2, Mart Hoegen 2, Michael Hartog 2, Ties Penraat 1.
AZC: Wessel van der Heijden 2, Thijmen Jansen 1.

Waterpolo Den Haag – Watervlo: 12-6 (2-0, 5-2, 3-1, 2-3)
Waterpolo Den Haag: Max Vercouteren 5, Moon Stadhouder 4, Jessie Letterie 3.
Watervlo: Falco Kluin 2, Christian Rotteveel 1, Qurien Rombout 1, Tom Aussems 1.

Polar Bears - ZV De Zaan: 7-16 (1-4, 2-2, 4-4, 0-6)
Polar Bears: Alex Neuteboom Spijker 2, Jorian Heerink 1, Jip Ulijn 1, Wessel de Ligny 1, Luuk Berkenbosch 1, Sem Reeling 1.
ZV De Zaan: Daan Ketelaars 6, Chris van den Dobbelsteen 4, Daan Bakker 3, Daan Gerrits 2, Jesse Bout 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
1 ZPC Amersfoort 11-30
2 ZV De Zaan 9-27

3 Polar Bears/VZC 10-18
4 Schuurman BZC 9-10
5 UZSC 8-9
6 Waterpolo Den Haag (SG) 10-7
7 Watervlo 11-6
8 AZC 6-0

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
ZPB H&L Productions – De Ham: 9-11 (3-3, 2-4, 0-2, 4-2)
ZPB: Dominick de Waal 3, Coen Frkovic 3, Syb Willekens 2, Mark Nienhuis 1.
De Ham: Tim Groenendijk 4, Alexander van Straaten 3, Edu van den Brom 1, Marcus van Straaten 1, Damon Zwart 1, Ruben Boon 1.

ZVL-1886 Center – Het Ravijn: 11-7 (2-1, 4-1, 2-2, 3-3)
ZVL-1886 Center: Igor Wijnands 5, Mila Spee 2, Rick de Boer 2, Ray Notenboom 1, Sam Saveur 1.
Het Ravijn: Wout Zeegers 3, David de Vries 1, Kimmo van Groen 1, Stan Schuring 1, Pepijn Middelkamp 1.

WIDEX GZC Donk – PSV: 12-12 (3-2, 2-3, 5-2, 2-5)
GZC DONK: Jorrit van der Weijden 4, Christiaan Tijl 4, Rick Terlouw 2, Sem Stigter 1, Beau Rohde 1.
PSV: Maik van Rossum 4, Coen Metselaar 3, Fabio Jukic 3, Youri Elbers 2.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
1 De Ham 9-21
2 ZPB H&L Productions 7-18
3 PSV 8-16
4 ZVL-1886 Center 10-12
5 WIDEX GZC DONK 7-10
6 Het Ravijn 9-9
7 Regio Noord 8-0

Beeld:
Robert van Rossum

Lees ook

07 november 2022
Vorig seizoen speelden de landelijke B- en C-jeugdploegen voor het eerst Final Six wedstrijden. In juni 2022 zijn de fin…
1,103
13 juni 2022
Afgelopen weekend vonden de NK’s plaats voor de B-Jeugd (onder 17 jaar). In Leiden organiseerde ZVL-1886 Center de Final…
1,503