Programma Eredivisie B- & C- jeugd

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Eredivisie B-Jeugd jongens, Jeugd
B-jeugd Amersfoort - Polar Bears
Programma Eredivisie B- & C- jeugd

De eerste wedstrijden voor de Eredivisie B- & C-jeugd zijn vorig weekend van start gegaan. Morgen en zondag staan er in totaal weer twintig wedstrijden op het programma. Wie de strijd met elkaar aangaan lees je hieronder.
 

Zaterdag 9 oktober

Programma Eredivisie C-jeugd Jongens
14:30 uur ZVL-1886 Center – Schuurman BZC
Scheidsrechters: Chris Jordaans en Koen Boere

14:55 uur ZPB H&L Productions – De Ham
Scheidsrechters: Iris de Jong en Arno den Hoed

16:05 uur PSV – ZV De Zaan
Scheidsrechters: Erik van den Berg en Stef van Gils

17:30 uur VZC/Polar Bears – Het Ravijn
Scheidsrechter: Bert Berends en Pieter Daniel Ruven

17:40 uur Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort – WIDEX GZC Donk
Scheidsrechter: Sjors Pennekamp

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 PSV 1-3
2 WIDEX GZC DONK 1-3
3 De Ham 1-3
4 ZV De Zaan 1-3
5 Het Ravijn 0-0
6 UZSC 0-0
7 ZPB H&L Productions 0-0
8 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 1-0
9 ZVL-1886 Center 1-0
10 VZC/Polar Bears 1-0
11 Schuurman BZC 1-0


Programma Eredivisie C-jeugd Meisjes
15:35 uur ZVL-1886 Center – Domstad (SG)
Scheidsrechters: Koen Boere en Chris Jordaans

16:00 uur ZPB H&L Productions – ZV De Zaan
Scheidsrechters: Arjan van Opzeeland en Arno den Hoed

16:30 uur Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort – De Ham
Scheidsrechters: Sjors Pennekamp en Frank Uijtendaal

17:20 uur VZV Njord – Het Ravijn
Scheidsrechters: Fred Verbruggen en Julian van Oorschodt

Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes
1 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 1-3
2 ZV De Zaan 1-3
3 De Ham 1-3
4 Het Ravijn 1-3
5 ZVL-1886 Center 1-0
6 ZPB H&L Productions 1-0
7 VZV Njord 1-0
8 Domstad (SG) 1-0


Zondag 10 oktober

Programma Eredivisie B-jeugd Meisjes
13:30 uur ZVL-1886 Center – Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort
Scheidsrechters: Mark van Veldhoven en Sebastian Smit

15:20 uur Het Ravijn – UZSC
Scheidsrechters: Tjeerd Dijkhuis en Sander Glazenburg

16:15 uur ZPB H&L Productions – ZV De Zaan
Scheidsrechters: Jolanda de Zwart en Michiel Broekhuizen

17:15 uur Polar Bears – WIDEX GZC DONK
Scheidsrechters: Eline Moree en Leo Sevenich

Stand Eredivisie B-jeugd Meisjes
1 Het Ravijn 1-3
2 ZPB H&L Productions 1-3
3 ZVL-1886 Center 1-3
4 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 1-3
5 UZSC 0-0
6 ZV De Zaan 0-0
7 Polar Bears 1-0
8 De Ham 1-0
9 VZV Njord 1-0
10 WIDEX GZC DONK 1-0


Programma Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
15:00 uur Schuurman BZC – Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort
Scheidsrechters: Martijn Berendsen en Henk de Vries

17:00 uur AZC – Watervlo
Scheidsrechters: Erwin Siera en Bram Bavelaar

17:30 uur ZV De Zaan – UZSC
Scheidsrechters: Jan Korver en Dane Guerard

18:30 uur Polar Bears/VZC – Waterpolo Den Haag (SG)
Scheidsrechters: Quirina van Zessen en Leo Sevenich

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
1 ZV De Zaan 1-3
2 Schuurman BZC 1-3
3 Polar Bears/VZC 1-3
4 UZSC 0-0
5 AZC 0-0
6 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 1-0
7 Watervlo 1-0
8 Waterpolo Den Haag (SG) 1-0

Programma Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
12:30 uur PSV – De Ham
Scheidsrechters: Fabio van Gils en Eline Seelen

14:00 uur Het Ravijn – Regio Noord
Scheidsrechters: Tjeerd Dijkhuis en Sander Glazenburg

14:45 uur ZVL-1886 Center – ZPB H&L Productions
Scheidsrechters: Sebastian Smit en Mark van Veldhoven

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
1 PSV 1-3
2 ZPB H&L Productions 1-3
3 WIDEX GZC DONK 1-3
4 De Ham 0-0
5 ZVL-1886 Center 1-0
6 Het Ravijn 1-0
7 Regio Noord 1-0

Beeld:
Robert van Rossum

Lees ook

Zondag zijn op de slotdag van de Final Six de jongens van GZC Donk en de meisjes van Het Ravijn Nederlands kampioen gewo…
1,579
Na de eerste wedstrijden op zaterdag wordt vandaag bepaald wie Nederlands kampioen wordt bij de B-Jeugd. Bij de jongens…
1,461