Programma Eredivisie B- & C- jeugd

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Eredivisie B-Jeugd jongens, Jeugd
Programma Eredivisie B- & C- jeugd

De speelronde begint deze week op zaterdag met de wedstrijd ZV De Zaan tegen VZV Njord (C-meisjes). Om 14:50 uur gaat de wedstrijd van start, waarna er zaterdag nog zeven andere zullen volgen. Bekijk het programma voor komend weekend hieronder.

Zaterdag 9 april
Programma Eredivisie C-jeugd Meisjes

14:50 uur ZV De Zaan - VZV Njord
Scheidsrechters: Van Leeuwen en Wassink

15:00 uur Het Ravijn - ZVL-1886 Center
Scheidsrechters: Sewalt en Greve

16:10 uur Domstad (SG) – Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort
Scheidsrechters: Roelofs en Van Griensven

16:50 uur De Ham - ZPB H&L Productions
Scheidsrechters: Pennekamp en Bosveld

Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes
1 ZPC Amersfoort 14-40
2 ZV De Zaan 14-35
3 De Ham 13-23
4 Het Ravijn 13-33
5 ZVL-1886 Center 15-20
6 VZV Njord 14-18
7 ZPB H&L Productions 15-6
8 Domstad (SG) 14-0

Programma Eredivisie C-jeugd Jongens
16:00 uur Schuurman BZC - UZSC
Scheidsrechters: Ottenhof en Linthorst

16:05 uur ZV de Zaan - Het Ravijn
Scheidsrechters: Wassink en Van Leeuwen

17:55 uur De Ham – VZC/Polar Bears
Scheidsrechters: Pennekamp en Bosveld

19:00 uur Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort - ZPB H&L Productions
Scheidsrechter: Kok

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 Het Ravijn 11-31
2 De Ham 12-31
WIDEX GZC DONK 11-25
4 PSV 10-24
5 ZVL-1886 Center 13-18
6 ZV De Zaan 12-16
7 ZPB H&L Productions 10-15
8 VZC/Polar Bears 14-15
9 ZPC Amersfoort 15-9
10 UZSC 8-3
11 Schuurman BZC 10-0

Zondag 10 april
Programma Eredivisie B-jeugd Meisjes

14:00 uur Het Ravijn - VZV Njord
Scheidsrechter: Van Den Berg

14:30 uur Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort - De Ham

Scheidsrechters: Van Zessen en Beumer

18:15 uur UZSC – ZPB H&L Productions

Scheidsrechters: Hoogenkamp en De Putter

Stand Eredivisie B-jeugd Meisjes
1 ZVL-1886 Center 12-33
2 UZSC 11-30
3 Het Ravijn 9-21
4 ZPB H&L Productions 11-21
5 ZPC Amersfoort 12-21
6 De Ham 10-10
7 Polar Bears 11-6
8 VZV Njord 8-3
9 ZV De Zaan 6-2
10 WIDEX GZC DONK 10-0 

Programma Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
17:00 uur UZSC - Waterpolo Den Haag (SG)
Scheidsrechters: Gerritsen en De Vries

17:30 uur Schuurman BZC – Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort
Scheidsrechter: Eversen

17:45 uur Polar Bears/VZC - AZC
Scheidsrechters: De Laat en Van Beuningen

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
1 ZV De Zaan 12-36
2 ZPC Amersfoort 12-30
3 Polar Bears/VZC 13-27
4 UZSC 10 -12
5 Schuurman BZC 12-10
6 Watervlo 13-9
7 Waterpolo Den Haag (SG) 12-7
8 AZC 8-3

Programma Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
13:45 uur SGHA - ZPB H&L Productions
Scheidsrechters: Koornstra en Wijning

14:50 uur ZVL-1886 Center - PSV
Scheidsrechter: Van Schaick


Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
1 De Ham 12-30
2 ZPB H&L Productions 10-27
3 PSV 10-19

4 WIDEX GZC Donk 11-1
5 Het Ravijn 11-12
6 ZVL-1886 Center 13-12
7 SGHA 9-0

Beeld:
Robert van Rossum

Lees ook

Zondag zijn op de slotdag van de Final Six de jongens van GZC Donk en de meisjes van Het Ravijn Nederlands kampioen gewo…
1,404
Na de eerste wedstrijden op zaterdag wordt vandaag bepaald wie Nederlands kampioen wordt bij de B-Jeugd. Bij de jongens…
1,382