Programma Eredivisie B- & C- jeugd

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Eredivisie B-Jeugd jongens, Jeugd
UZSC - ZPC Amersfoort
14 april 2022
Programma Eredivisie B- & C- jeugd

Op dinsdag 12 april speelden de B-jongens van ZPC Amersfoort een inhaalwedstrijd tegen UZSC. Het duel leverde UZSC 3 punten op. Komend paasweekend staan er slechts zes wedstrijden op het programma. De karakteristieken van afgelopen dinsdag en het programma voor 16 en 17 april vind je hieronder.

Dinsdag 12 april

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd jongens (Poule 1)
ZPC Amersfoort - UZSC 7-9 (3-1, 2-2, 1-4, 1-2)
ZPC Amersfoort: Stan Kelder 3, Mart Hoegen 2, Senna Nijhof 1, Ties Penraat 1.
UZSC: Siem de Haan 3, Stan Kortleve 3, Luca van der Sanden 1, Tom de Rijk 1, Renzo Edelbroek 1.

Zaterdag 16 april
Programma Eredivisie C-Jeugd Meisjes
15:00 uur De Ham - Het Ravijn
Scheidsrechters: Pennekamp en Bosveld

Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes
1 ZPC Amersfoort 15-43
2 ZV De Zaan 15-36
3 De Ham 14-26
4 Het Ravijn 14-25
5 ZVL-1886 Center 16-20
6 VZV Njord 15-19
7 ZPB H&L Productions 16-6
8 Domstad (SG) 15-0

Programma Eredivisie C-jeugd jongens
15:00 uur PSV - UZSC
Scheidsrechters: Berdebes en Van Herk

17:00 uur Schuurman BZC - De Ham
Scheidsrechters: Rikkers en Bannink

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 Het Ravijn 12-34
2 De Ham 13-34
WIDEX GZC DONK 11-25
4 PSV 10-24
5 ZPB H&L Productions 11-18
6 ZVL-1886 Center 13-18
7 ZV De Zaan 13-16
8 VZC/Polar Bears 15-15
9 ZPC Amersfoort 16-9
10 UZSC 9-3
11 Schuurman BZC 11-3

Programma Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
17:00 uur AZC - Polar Bears/VZC
Scheidsrechters: Hoogenboom en Damme

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
1 ZV De Zaan 12-36
2 ZPC Amersfoort 13-33
3 Polar Bears/VZC 14-30
4 UZSC 11 -15
5 Schuurman BZC 13-10
6 Watervlo 13-9
7 Waterpolo Den Haag (SG) 13-7
8 AZC 9-3  

Programma Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)

16:00 uur ZPB H&L Productions - PSV
Scheidsrechters: Kamps en Zantman

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
1 ZPB H&L Productions 11-30
2 De Ham 12-30
3 PSV 11-22
4 WIDEX GZC Donk 11-13
5 Het Ravijn 11-12
6 ZVL-1886 Center 14-12
7 SGHA 10-0


Zondag 17 april
Programma Eredivisie B-jeugd Meisjes
15:00 uur UZSC - Het Ravijn
Scheidsrechters: De Vries en Ter Steeg

Stand Eredivisie B-jeugd Meisjes
1 ZVL-1886 Center 12-33
2 UZSC 12-33
3 Het Ravijn 10-24
4 ZPC Amersfoort 12-21
5 ZPB H&L Productions 12-21
6 De Ham 10-10
7 Polar Bears 11-6
8 VZV Njord 9-3
9 ZV De Zaan 6-2
10 WIDEX GZC DONK 10-0

Beeld:
Robert van Rossum

Lees ook

13 juni 2022
Afgelopen weekend vonden de NK’s plaats voor de B-Jeugd (onder 17 jaar). In Leiden organiseerde ZVL-1886 Center de Final…
1,365
01 juni 2022
De play-offs en finales in de Eredivisie B en C staan voor de deur. De topscorers van de reguliere competities zijn hier…
2,431