Programma Eredivisie B- & C- jeugd

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Eredivisie B-Jeugd jongens, Jeugd
ZV De Zaan - ZPC Amersfoort
Programma Eredivisie B- & C- jeugd

Deze speelronde begint vanavond al met om 19:00 uur De Ham tegen ZV De Zaan (CJ). Dit weekend zijn er nog steeds een beperkt aantal wedstrijden in verband met de voorjaarsvakantie. Het volledige programma zie je hieronder. 

Vrijdag 4 maart
Programma Eredivisie C-jeugd Jongens
19:00 uur De Ham - ZV De Zaan
Scheidsrechters: Den Uijl en van Latum

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 WIDEX GZC DONK 7-21
2 Het Ravijn 7-19
3 De Ham 6-16
4 PSV 6-15
5 ZVL-1886 Center 8-12
ZPB H&L Productions 5-9
7 ZV De Zaan 7-9
8 VZC/Polar Bears 9-6
9 UZSC 4-3
10 Schuurman BZC 6-0
11 ZPC Amersfoort 9-0

Zaterdag 5 maart
Programma Eredivisie C-jeugd Jongens
16:30 uur ZPC AMERSFOORT - Schuurman BZC
Scheidsrechters: Van
Baggem en Bosveld


17:30 uur VZC/Polar Bears - ZV De Zaan
Scheidsrechters: Hollander en van Zanten


18:00 uur De Ham - ZPB H&L Productions
Scheidsrechters: Derks en Leeflang


Zondag 6 maart
Programma Eredivisie C-jeugd Meisjes
14:30 uur ZPC AMERSFOORT - VZV Njord
Scheidsrechters: n.n.b.

Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes
1 ZPC Amersfoort 7-21
2 ZV De Zaan 8-21
3 De Ham 9-17
4 ZVL-1886 Center 11-17
5 Het Ravijn 8-12
6 VZV Njord 9-12
7 ZPB H&L Productions 10-3
8 Domstad (SG) 8-0

Programma Eredivisie B-jeugd Meisjes
17:50 uur Polar Bears - VZV Njord
Scheidsrechters: Hoogenkamp en Moree

Stand Eredivisie B-jeugd Meisjes
1 ZVL-1886 Center 9-27
2 UZSC 8-21
3 ZPC Amersfoort 9-18
4 ZPB H&L Productions 8-15
5 Het Ravijn 6-12
6 De Ham 7-7
7 Polar Bears 8-6
8 VZV Njord 6-2
9 ZV De Zaan 5-1
10 WIDEX GZC DONK 8-0

Programma Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
17:00 uur AZC - Schuurman BZC
Scheidsrechters:
Ruven en Guerard

18:00 uur Watervlo - ZPC AMERSFOORT
Scheidsrechters:
Riem en Niessen

19:00 uur Polar Bears/VZC - ZV De Zaan
Scheidsrechters: De Vries en Hoogenkamp

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
1 ZPC Amersfoort 9-24
2 ZV De Zaan 7-21
3 Polar Bears 8-18
4 Schuurman BZC 7-10
5 UZSC 7-6
6 Watervlo 9-6
7 Waterpolo Den Haag (SG) 9-4
8 AZC 4—3*
*AZC heeft 3 punten in mindering

Beeld:
Robert van Rossum

Lees ook

Zondag zijn op de slotdag van de Final Six de jongens van GZC Donk en de meisjes van Het Ravijn Nederlands kampioen gewo…
1,570
Na de eerste wedstrijden op zaterdag wordt vandaag bepaald wie Nederlands kampioen wordt bij de B-Jeugd. Bij de jongens…
1,454