Programma Eredivisie B- en C-jeugd

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Eredivisie B-Jeugd jongens, Jeugd
CM1 ZV De HAM
Programma Eredivisie B- en C-jeugd

Het is tijd voor het tweede speelweekend sinds de competities hervat zijn. ZPB H&L Productions (CM1) duikt zaterdag om 14:55 uur als eerst het water in voor hun wedstrijd tegen De Ham. Het volledige programma lees je hieronder.


Zaterdag 5 februari

Programma Eredivisie C-jeugd Meisjes

14:55 uur ZPB H&L Productions - De Ham

Scheidsrechters: Mery Snel-Solleveld en Patrick Bronwasser
 

15:55 uur ZVL-1886 Center- Het Ravijn

Scheidsrechter: Sjoerd van Schaick
 

17:00 uur VZV Njord - ZV de Zaan

Scheidsrechters: Sjimmie Dirkx en Hans van Hooij
 

Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes

1 ZPC Amersfoort 6-18

2 De Ham 7-14

3 ZV De Zaan 5-12

4 Het Ravijn 6-12

5 ZVL-1886 Center 7-8

6 VZV Njord 6-6

7 ZPB H&L Productions 6-3

8 Domstad (SG) 7-0


 

Programma Eredivisie C-jeugd Jongens

16:05 uur ZPB H&L Productions  - UZSC 

Scheidsrechters: Mery Snel-Solleveld en Patrick Bronwasser
 

17:00 uur ZVL-1886 Center - de Ham 

Scheidsrechter: Sjoerd van Schaick
 

17:30 uur VZC/Polar Bears - WIDEX GZC DONK

Scheidsrechters: Fred Nijenhuis en Gert Bouw
 

17:45 uur ZPC AMERSFOORT -  ZV De Zaan

Scheidsrechters: Robert van Rossum en Ben van der Pauw
 

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens

1 PSV 5-15

2 De Ham 5-13

3 Het Ravijn 5-13

4 WIDEX GZC DONK 4-12

5 ZPB H&L Productions 5-9

6 ZVL-1886 Center

7 VZC 6-6

8 UZSC 4-3

9 ZV De Zaan 5-3

10 Schuurman BZC 5-0

11 ZPC Amersfoort 6-0




Zondag 6 februari

Programma Eredivisie B-meisjes

15:45 uur Het Ravijn - ZPB H&L Productions

Scheidsrechter: Gerben Eertman

16:00 uur
ZPC AMERSFOORT - WIDEX GZC DONK

Scheidsrechters: Alex Moret en Emiel Goedel
 

16:30 uur Polar Bears - UZSC

Scheidsrechters: Willem Burger en Quirina van Zessen
 

16:30 uur VZV Njord - De Ham

Scheidsrechter: Koen van Oosterhout

 

Stand Eredivisie B-jeugd Meisjes
1 ZVL-1886 Center 6-18
2 UZSC 6-15
3 Het Ravijn 5-12
4 ZPC Amersfoort 6-12

5 ZPB H&L Productions 7-12
6 Polar Bears 5-6
7 De Ham 6-6
8 ZV De Zaan 4-1
9 VZV Njord 5-1

10 Widex GZC Donk 6-0


 

Programma Eredivisie B-jeugd Jonges (Poule 1)
14:00 uur ZV De Zaan - AZC

Scheidsrechters: Johan de Boer en Manito Lamers
 

14:30 uur ZPC AMERSFOORT - UZSC

Scheidsrechters: Fabian Driessen en Emiel Goedel
 

15:00 uur Schuurman BZC - Waterpolo Den Haag

Scheidsrechters: Marco Jansen en Martijn Berendsen
 

18:00 uur Polar Bears - Watervlo

Scheidsrechters: Carsten de Laat en Willem Burger

 

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)

1 ZV De Zaan 6-18

2 ZPC Amersfoort 7-18

3 Polar Bears 6-15

4 Schuurman BZC 6-7

5 Waterpolo Den Haag (SG) 6-4

6 UZSC 6-3

7 Watervlo 6-3

8 AZC 3—3*

*AZC heeft 3 punten in mindering

 

 

Programma Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)

15:15 uur ZVL-1886 Center - de Ham

Scheidsrechters: Roeland Sonnemans en Sjoerd van Schaick
 

15:30 uur WIDEX GZC DONK - SGHA

Scheidsrechters: Richard Rook en Jeroen de Putter
 

17:10 uur Het Ravijn - PSV

Scheidsrechter: Tim Stegink

 

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)

1 ZPB H&L Productions 5-15

2 PSV 6-15

3 De Ham 7-15

4 WIDEZ GZC DONK 5-9

5 ZVL-1886 Center 7-6

6 Het Ravijn 7-6

7 SGHA 7-0

Beeld:
ZV De Ham

Lees ook

Zondag zijn op de slotdag van de Final Six de jongens van GZC Donk en de meisjes van Het Ravijn Nederlands kampioen gewo…
1,578
Na de eerste wedstrijden op zaterdag wordt vandaag bepaald wie Nederlands kampioen wordt bij de B-Jeugd. Bij de jongens…
1,461