Programma Eredivisie B- en C-Jeugd

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Eredivisie B-Jeugd jongens
Programma Eredivisie B- en C-Jeugd

Twee maanden lag de competitie stil, zo ook de Eredivisie Jeugd. Zaterdag en zondag komen de C- en B-toppers weer in actie.

 

Eredivisie C-meisjes

 

Zaterdag 29 januari

 

Het Ravijn - ZV De Zaan

Scheidsrechters: Bruins en Linthorst

 

ZPB H&L Productions - Domstad (SG)

Scheidsrechters: Boere en Den Hoed

 

VZV Njord - De Ham

Scheidsrechters: Kampman en Govers

 

ZVL-1886 Center - ZPC Amersfoort

Scheidsrechters: Van Opzeeland en Van Schaick

 

Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes

1 ZPC Amersfoort 5-15

2 ZV De Zaan 5-12

3 Het Ravijn 6-12

4 De Ham 6-11

5 ZVL-1886 Center 6-8

6 VZV Njord 5-6

7 ZPB H&L Productions 5-0

8 Domstad (SG) 6-0

 

Eredivisie C-jongens

 

Zaterdag 29 januari

 

Widex GZC Donk - ZV De Zaan

Scheidsrechters: Veenstra en Bronwasser

 

ZPB H&L Productions - Het Ravijn

Scheidsrechters: Huppertz en Walker

 

ZVL-1886 Center - UZSC

Scheidsrechters: Van Schaick en Van Opzeeland

 

PSV - De Ham

Scheidsrechters: Klaassen en Leering

 

ZPC Amersfoort - Schuurman BZC

Scheidsrechters: Guerard en Hooijberg

 

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 PSV 5-15
2 De Ham 5-13
3 Het Ravijn 4-10
4 Widex GZC DONK 3-9
5 ZPB H&L Productions 4-9
6 ZVL-1886 Center 5-6
7 VZC/Polar Bears 6-6
8 UZSC 3-3
9 ZV De Zaan 4-3
10 Schuurman BZC 5-0
11 ZPC Amersfoort 6-0

 

Eredivisie B-meisjes

 

Zondag 30 januari

ZV De Zaan - ZPB H&L Productions

Scheidsrechters: Mooij en Zijp

 

UZSC - Het Ravijn

Scheidsrechters: Moree en Nieuwenhuizen

 

Widex GZC Donk - Polar Bears

Scheidsrechters: Van Noort en Broekhuizen

 

ZPC Amersfoort - ZVL-1886 Center

Scheidsrechters: Kuiper en Van Veldhoven

 

Stand Eredivisie B-jeugd Meisjes
1 ZVL-1886 Center 6-18
2 UZSC 6-15
3 Het Ravijn 5-12
4 ZPC Amersfoort 6-12

5 ZPB H&L Productions 7-12
6 Polar Bears 5-6
7 De Ham 6-6
8 ZV De Zaan 4-1
9 VZV Njord 5-1
10 Widex GZC Donk 6-0

 

Eredivisie B-jongens (poule 1)

Watervlo – AZC

Scheidsrechters: Riem en Beumer

 

UZSC - ZV De Zaan

Scheidsrechters: Nieuwenhuizen en De Vries

 

Waterpolo Den Haag - Polar Bears

Scheidsrechters: Damme en L. Siera

 

ZPC Amersfoort - Schuurman BZC

Scheidsrechters: Van Veldhoven en Van Zessen

 

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
1 ZV De Zaan 5-15
2 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 6-15
3 Polar Bears/VZC 6-15
4 Schuurman BZC 5-7
5 Waterpolo Den Haag (SG) 6-4
6 UZSC 5-3
7 Watervlo 6-3
8 AZC 3—3*
*AZC heeft 3 punten in mindering

 

Eredivisie B-jongens (poule 2)

 

De Ham – PSV

Scheidsrechters: Van Veen en Admiraal

 

SGHA - Het Ravijn

Scheidsrechters: Koornstra en Dijkstra

 

ZPB H&L Productions - ZVL-1886 Center

Scheidsrechters: Schram en Van Gils

 

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
1 PSV 5-15
2 ZPB H&L Productions 4-12
3 De Ham 6-12
4 Widex GZC DONK 5-9
5 ZVL-1886 Center 6-6
6 Het Ravijn 6-3
7 SGHA 6-0

Beeld:
Robert van Rossum
LEES MEER OVER

Lees ook

Zondag zijn op de slotdag van de Final Six de jongens van GZC Donk en de meisjes van Het Ravijn Nederlands kampioen gewo…
1,557
Na de eerste wedstrijden op zaterdag wordt vandaag bepaald wie Nederlands kampioen wordt bij de B-Jeugd. Bij de jongens…
1,450