Programma Eredivisie B- & C-jeugd

Eredivisie B-Jeugd meisjes, Jeugd, Eredivisie B-Jeugd jongens
Programma Eredivisie B- & C-jeugd

Er zijn weer veel wedstrijden dit weekend in de B- en C-jeugd Eredivisie! De speelronde bij de meisjes (C-jeugd) begint met Domstad (SG) tegen ZV De Zaan. Bij de C- jeugd ontvangen de meisjes van Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort koploper Het Ravijn, bij de jongens ontvangt ZVL-1886 Center de koploper PSV! Lees het hele programma hieronder.

 

Zaterdag 20 november


Programma Eredivisie C- jeugd Meisjes
15:30 uur Domstad (SG) – ZV De Zaan
Scheidsrechters: Paul Stravers en Pieter Oosterbeek

16:15 uur ZVL-1886 Center – De Ham

Scheidsrechters: Wilmar Kruger en Sjoerd van Schaick

 

18:45 uur Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort – Het Ravijn

Scheidsrechters: Ernst Derks en Peter Prins

 

Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes
1 Het Ravijn 4-12
2 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 3-9
3 De Ham 4-9
4 ZV De Zaan 3-6
5 ZVL-1886 Center 4-6
6 VZV Njord 4-3
7 ZPB H&L Productions 4-0
8 Domstad (SG) 4-0


Programma Eredivisie C- jeugd Jongens
14:15 uur ZVL-1886 Center – PSV
Scheidsrechters: Georg Huppertz en Patrick Bronwasser

15:35 uur ZPB H&L Productions – Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort

Scheidsrechters: Arjan van Opzeeland en Thijs Brandhorst

 

16:35 uur UZSC – Schuurman BZC

Scheidsrechters: Paul Stravers en Pieter Oosterbeek

 

17:10 uur Het Ravijn – ZV De Zaan

Scheidsrechters: Paul de Raad en Rik van Rijkom

 

17:30 uur VZC Polar Bears – De Ham

 

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 PSV 4-12
2 De Ham 4-10
3 WIDEX GZC DONK 3-9
4 Het Ravijn 3-7
5 ZVL-1886 Center 4-6
6 ZPB H&L Productions 2-3
7 ZV De Zaan 3-3
8 VZC/Polar Bears 4-3
9 UZSC 2-0
10 Schuurman BZC 3-0
11 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 4-0

 

Zondag 21 november

 

Programma B- jeugd Meisjes

16:30 uur Polar Bears – De Ham

Scheidsrechters: Timo Eversen en Floris Jansen

 

17:00 uur WIDEX GZC DONK – ZPB H&L Productions

Scheidsrechters: Emanuel Taylan en Robert Nederlof

 

17:30 uur ZVL-1886 Center – UZSC

Scheidsrechter: Manito Lamers


17:30 uur ZV De Zaan – VZV Njord

Scheidsrechters: Johan de Boer en Edwin Vlaar

 

Stand Eredivisie B-jeugd Meisjes
1 ZVL-1886 Center 4-12
2 UZSC 4-12
3 Het Ravijn 4-9
4 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 5-9
5 ZPB H&L Productions 5-9
6 De Ham 4-6
7 Polar Bears 4-3
8 ZV De Zaan 2-0
9 VZV Njord 3-0
10 WIDEX GZC Donk 5-0

 

Programma B- jeugd Jongens (Poule 1)

15:00 uur Schuurman BZC – Waterpolo Den Haag (SG)

Scheidsrechters: Kees Rutgers en Sander Glazenburg

 

16:40 uur AZC – ZV De Zaan

Scheidsrechters: Tim Riem en Peter van der Loo

 

16:45 uur Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort – UZSC

Scheidsrechters: Tim Niessen en Tim Stegink

 

18:00 uur Polar Bears – Watervlo

Scheidsrechters: Marieke van den Berg en Floris Jansen

 

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
1 ZV De Zaan 4-12
2 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 5-12
3 Polar Bears/VZC 5-12
4 Schuurman BZC 4-6
5 UZSC 4-3
6 Waterpolo Den Haag (SG) 5-3
7 Watervlo 5-3
8 AZC 2—3*
*AZC heeft 3 punten in mindering

 

Programma B- jeugd Jongens (Poule 2)

14:00 uur Het Ravijn – PSV

Scheidsrechters: Martijn Berendsen en Gerard Berendsen

 

15:30 uur WIDEX GZC DONK – SGHA

Scheidsrechters: Robert Nederlof en Emanuel Taylan

 

18:50 uur ZVL-1886 Center – De Ham

Scheidsrechter: Mark Hendriks

 

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
1 PSV 3-9
2 ZPB H&L Productions 3-9
3 De Ham 4-9
4 WIDEX GZC DONK 3-6
5 ZVL-1886 Center 5-6
6 Het Ravijn 5-3
7 SGHA 5-0

Beeld:
Robert van Rossum

Lees ook

Zondag zijn op de slotdag van de Final Six de jongens van GZC Donk en de meisjes van Het Ravijn Nederlands kampioen gewo…
1,557
Na de eerste wedstrijden op zaterdag wordt vandaag bepaald wie Nederlands kampioen wordt bij de B-Jeugd. Bij de jongens…
1,450