KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Eredivisie B-Jeugd meisjes
Polar Bears B-jeugd Meisjes
11 oktober 2021
KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE B- & C- JEUGD

Met twintig wedstrijden op het programma zit het tweede speelweekend voor de Eredivisie B- & C-jeugd erop. Het hoogste puntenaantal werd bereikt door Polar Bears (B-jeugd Meisjes). Er werd maar liefst 29 keer gescoord. Alle eindstanden en doelpuntenmakers van afgelopen zaterdag en zondag lees je hieronder.
 

Zaterdag 9 oktober
Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Jongens
ZVL-1886 Center – Schuurman BZC: 12-5 (4-2, 2-0, 2-2, 4-1)
ZVL-1886 Center: Casper de Oudeweetering 5, Winston James van Berkel 3, Victor Trijsburg 3, Tristan Valette 1.
Schuurman BZC: Skip van Tellegen 4, Sven Eggink 1.

ZPB H&L Productions – De Ham: 7-12 (3-2, 1-2, 1-5, 2-3)
ZPB H&L Productions: Dominique Wijnbelt 2, Roko Mujan 2, Skye de Nooijer 1, Luuk Silvis 1, Merijn van Wingerden 1.
De Ham: Marcus van Straaten 5, Twan Oudshoorn 3, Tijn Schoens 1, Adrian Bleeker 1, Floris Riel 1, Stan Schoens 1.

PSV – ZV De Zaan: 18-11 (6-1, 4-1, 3-3, 5-6)
PSV: Fabio Jukic 6, Wout Serrarens 4, San Dankers 3, Chiel Bax 2, Thies Bergman 1, Daan Kenter 1, Thom Keukens 1.
ZV De Zaan: Jesse Bout 4, Jesse van Langelaar 3, Thijs Tump 1, Bram Ruizeveld 1, Willem Riteco 1, Onbekend 1.

VZC/Polar Bears – Het Ravijn: 8-19 (3-5, 2-5, 2-6, 1-3)
VZC/Polar Bears: Kris Eggink 4, Matthias van de Kraats 3, Boas de Jong 1.
Het Ravijn: Simon Veerman 8, Teun Blankhorst 6, Rick Pennings 2, Stef Veenhof 1, Milan Poppe 1, Jarno Janssen 1.

Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort – WIDEX GZC Donk: 4-21 (0-5, 1-7, 2-3, 1-6)
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Thijs de Gier 3, Bijan Cooiman 1.
WIDEX GZC Donk: Maas Rommerts 7, Valentijn Koekman 4, Mitch Timmerman 3, Levi Konings 3, Thijs Boonstoppel 2, Kris Stigter 1, Sieb Harding 1.

Stand Eredivisie C-jeugd Jongens
1 WIDEX GZC DONK 2-6
2 PSV 2-6

3 De Ham 2-6
4 Het Ravijn 1-3
5 ZV De Zaan 2-3
6 ZVL-1886 Center 2-3
7 UZSC 0-0
8 ZPB H&L Productions 1-0

9 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 2-0
10 Schuurman BZC 2-0
11 VZC/Polar Bears 2-0


Karakteristieken Eredivisie C-jeugd Meisjes
ZVL-1886 Center – Domstad (SG): 8-4 (0-3, 3-0, 1-0, 4-1)
ZVL-1886 Center: Elena Gerstel 2, Gioya Vingerhoed 2, Liva Savenije 1, Sarah Bo Bulder 1, Lieke Kreijkamp 1, Loeki Ouwerkerk 1.
Domstad (SG): Maud Visser 2, Duum Kooij 1, Lynn Nulkes 1.

ZPB H&L Productions – ZV De Zaan: 10-13 (2-3, 2-3, 3-5, 3-2)
ZPB H&L Productions: Esmee Ouwens 5, Isa Hofman 3, Amy Flobbe 2.
ZV De Zaan: Joan Riteco 4, Lotte Happe 3, Tessa van Raan 2, Sophie Boots 1, Lieve van den Hul 1, Rosa Kef 1, Tessy de Boer 1.

Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort – De Ham: 14-9 (5-1, 2-1, 3-2, 4-5)
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Susan Joosten 4, Carmen Renkers 4, Jordan Verhoeff 2, Benthe Martens 1, Veerle Willems 1, Elvira Renkers 1, Onbekend 1.
De Ham: Esja van Rossum 4, Floortje van ’t Wout 2, Anne Demmers 2, Eline Bonneveld 1.

VZV Njord – Het Ravijn: 6-17 (2-3, 2-6, 0-3, 2-4)
VZV Njord: Naomi Domen 2, Babs van Rooij 2, Linda Verhoeven 1, Lin Godefrooij 1.
Het Ravijn: Myrthe Broekmate 6, Jiera Luttenberg 3, Onbekend 3, Emma Lucassen 2, Maud Roelofs 2, Isa Verschoor 1.


Stand Eredivisie C-jeugd Meisjes
1 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 2-6
2 ZV De Zaan 2-6
3 Het Ravijn 2-6
4 ZVL-1886 Center 2-3
5 De Ham 2-3
6 ZPB H&L Productions 2-0
7 VZV Njord 2-0
8 Domstad (SG) 2-0


Zondag 10 oktober
Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Meisjes
ZVL-1886 Center – Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: 11-10 (4-2, 3-3, 3-2, 1-3)
ZVL-1886 Center: Esmée Kraaibeek 4, Ella van der Schalk 3, Imre Hoogerwaard 2, Jolijn Joor 1, June van der Mark 1.
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Noor Lubbers 4, Marit van der Kolk 3, Linda Klijn 1, Suzanne Nieuwhoff 1, Susan Joosten 1.

Het Ravijn – UZSC: 6-12 (1-6, 0-4, 1-1, 4-1)
Het Ravijn: Iris Vreeling 2, Isa Kloosterman 1, Amy Kleinlugtebeld 1, Susan de Vries 1, Fardau Strampel 1.
UZSC: Robine Ijsselstijn 4, Tatum van der Elst 3, Robin Jutte 3, Lola Willems 1, Maxiemme van der Kaaij 1.


ZPB H&L Productions – ZV De Zaan: 11-4 (3-2, 2-2, 2-0, 4-0)
ZPB H&L Productions: Luna van Hoff 3, Lizzy Kikkert 2, Mea Leen 2, Jara Kraak 1, Vaira ter Borg 1, Esmee Ouwens 1, Carmen van Spijk 1.
ZV De Zaan: Marit van Tol 2, Ilse Oosterbaan 1, Lisanne Loevens 1.

Polar Bears – WIDEX GZC DONK: 29-11 (9-2, 8-1, 4-5, 8-3)
Polar Bears: Meike Reinders 7, Kiara Heerink 5, Sophie Merkens 4, Floor Kattenbeld 4, Fay Bongers 3, Amber de Koeijer 2, Ashley Otse 2, Isa van der Velden 1, Cato Wiggers 1.
WIDEX GZC DONK: Lize van den Broek 3, Renske Overdam 3, Bente Bijsterbosch 2, Leyla Hiati 2, Onbekend 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Meisjes
1 ZPB H&L Productions 2-6
2 ZVL-1886 Center 2-6
3 UZSC 1-3
4 Het Ravijn 2-3
5 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 2-3
6 Polar Bears 2-3
7 ZV De Zaan 1-0
8 De Ham 1-0
9 VZV Njord 1-0
10 WIDEX GZC DONK 2-0


Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
Schuurman BZC – Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: 4-24 (1-4, 1-9, 1-4, 1-7)
Schuurman BZC: Yaron Dijkhuis 1, Skip van Tellegen 1, Ewout Prins 1, Tim Megelink 1.
Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort: Senna Nijhof 6, Pepijn ten Broek 6, Jasper Calis 5, Mart Hoegen 3, Lennart Flinterman 2, Ties Penraat 1, Stan Kelder 1.

AZC – Watervlo: 8-10 (1-1, 2-2, 3-3, 2-4)
AZC: Ezra de Zwaan 5, Wessel van der Heijden 2, Thijmen Jansen 1.
Watervlo: Tristan Plomp 3, Falco Kluin 3, Mika Boereboom 1, Tom Aussems 1, Casper Achterberg 1, Onbekend 1.

ZV De Zaan – UZSC: 21-11 (9-1, 3-2, 4-4, 5-4)
ZV De Zaan: Daan Ketelaars 7, Chris van den Dobbelsteen 6, Daan Bakker 4, Melle Oosterbaan 2, Tigo van Loon 1, Quint Boots 1.
UZSC: Siem de Haan 3, Stan Kortleve 3, Renzo Edelbroek 2, Gijs de Rijk 2, Tom de Rijk 1.

Polar Bears/VZC – Waterpolo Den Haag (SG): 18-10 (3-2, 7-4, 3-2, 5-2)
Polar Bears/VZC: Imme van der Schaaf 6, Alex Neuteboom Spijker 5, Milan Kolkman 4, Wessel de Ligny 2, Sem Reeling 1.
Waterpolo Den Haag (SG): Djio Verroen 5, Moon Stadhouder 2, Jessy Letterie 1, Mauro Ruiz Martinex 1, Zeppe Caboort 1.
 
Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 1)
1 ZV De Zaan 2-6
2 Polar Bears/VZC 2-6
3 Schoonderbeek Bouw ZPC Amersfoort 2-3

4 Watervlo 2-3
5 Schuurman BZC 2-3
6 AZC 1-0
7 UZSC 1-0
8 Waterpolo Den Haag (SG) 2-0

Karakteristieken Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
PSV – De Ham: 11-8 (2-6, 3-1, 3-0, 3-1)
PSV: Esed Ucar 4, Maik van Rossum 3, Coen Metselaar 1, Sven Steenbergen 1, Sem Verhagen 1, Dirk Gevers 1.
De Ham: Jesse Boorsma 2, Tim Groenendijk 2, Owen Riemens 1, Damon Zwart 1, Alexander van Straaten 1, Edu van den Brom 1.

Het Ravijn – Regio Noord: 13-6 (3-2, 5-0, 3-2, 3-2)
Het Ravijn: Kimmo van Groen 6, David de Vries 4, Rick Pennings 1, Pepijn Middelkamp 1, Wout Zeegers 1.
Regio Noord: Jente de Vries 4, Wessel Witteveen 1, Mika Dekker 1.

ZVL-1886 Center – ZPB H&L Productions: 9-13 (3-3, 1-3, 3-5, 2-2)
ZVL-1886 Center: Mila Spee 3, Zio Kurcehajic 3, Ray Notenboom 1, Max ten Bosch 1, Igor Wijnands 1.
ZPB H&L Productions: Sven Silvis 4, Coen Frkovic 3, Dominick de Waal 2, Storm van Hoff 2, Jason Steer 1, Bengt van Aggelen 1.

Stand Eredivisie B-jeugd Jongens (Poule 2)
1 PSV 2-6
2 ZPB H&L Productions 2-6
3 WIDEX GZC DONK 1-3
4 Het Ravijn 2-3

5 De Ham 1-0
6 ZVL-1886 Center 2-0
7 Regio Noord 2-0

Beeld:
Robert van Rossum
1,022

Reacties

Lees ook

08 oktober 2021
Programma Eredivisie B- & C- jeugd De eerste wedstrijden voor de Eredivisie B- & C-jeugd zijn vorig weekend va…
04 oktober 2021
De kop is eraf! De eerste wedstrijden in de Eredivisie van de B- en C-jeugd zitten erop. Onder andere door Schoonderbeek…
1,791