KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE ZATERDAG 6 FEBRUARI

Eredivisie Dames, Eredivisie Heren
Laszlo Balasz Nagy - Beeldboot/Gertjan Kooij
08 februari 2021
KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE ZATERDAG 6 FEBRUARI

Speelronde drie in de bekercompetitie vond afgelopen zaterdag plaats. Onderstaand een overzicht van de uitslagen, periodestanden en doelpuntenmakers.

 

Zaterdag 6 februari

 

Eredivisie Dames:

 

WIDEX GZC DONK – ZVL-1886 Tetteroo 14-8

Periodestanden: 1-2, 5-3, 2-2, 6-1

Doelpuntenmakers WIDEX GZC DONK: Isabella van Toorn 3, Iris Snoeij 2, Saskia Vos 1, Viviane Kretzmann Bahia 2, Anouk Vermeulen 1, Sabine Bergsma 1, Lindsay Bouma 2, Marit van der Weijden 1, Anouk Vermeulen 1

Doelpuntenmakers ZVL-1886 Tetteroo: Laura Roels 1, Nikki Meijer 3, Hanneke Slagter 1, Renée de Kleer, Sterre Bijkerk 1, Lizzy Terpstra 1

 

PSV – Polar Bears 9-15

Periodestanden: 5-4, 1-5, 2-3, 1-3

Doelpuntenmakers PSV: Annelot van Rooijen 2, Sofie de Klein 2, Alex Schouten 2, Annelot van Rooijen 2, Tessa Kimenai 1

Doelpuntenmakers Polar Bears: Laura Schinkel 4, Fleurien Bosveld 2, Lola Moolhuijzen 2, Jill Oort 2, Nienke Vermeer 1, Storm Willemsen 3, Nina van de Geijn 1

 

Het Ravijn – De Ham 20-11

Periodestanden: 7-5, 6-2, 4-1, 3-3

Doelpuntenmakers Het Ravijn: Lieke Schokker 5, Lotte Beunk 1, Charlotte Mensink 2, Margreet ter Schure 4, Noa Donker 2, Kari Ankone, Laura Boerdam 2, Noa de Vries 2, Dian Scholten 1

Doelpuntenmakers De Ham: Duchanka Kammer 2, Rachelle Steur 2, Noha Zwiers 3, Lizette Rozeboom 1, Rhea Damianos 2, Marije Hekhuis 1

 

ZV De Zaan – UZSC 10-7

Periodestanden: 2-1, 3-1, 4-3, 1-2

Doelpuntenmakers ZV De Zaan: Maxine Schaap 4,  Lotus Plugge 1, Sigrid Vleeshakker 3, Yara Galjé 1, Jessie van der Kamp 1

Doelpuntenmakers UZSC: Hanna Hogervorst 2, Anne van Rossum 1, Saloua Maafi 2, Danique Lauritsen 2

 

Eredivisie Heren:

UZSC – ZVL-1886 Tetteroo 16-9

Periodestanden: 6-3, 1-2, 5-1, 4-3

Doelpuntenmakers UZSC: Sebastian Hessels 4, Joep de Jong 5, Benjamin Hoepelman 2, Flemming Kastrop 2, Jeroen Rouwenhorst 1, Joost van der Burg 1, Sook Willemsen 1

Doelpuntenmakers ZVL-1886 Tetteroo: Stan van Ruiten 1, Claudio Brancatello 2, Jasper Haasnoot 2, Ruben van Vierzen 1, Mark Visser 1, David Spijker 2

 

ZV De Zaan – WIDEX GZC DONK 10-14

Periodestanden: 1-3, 1-2, 5-5, 3-4

Doelpuntenmakers ZV De Zaan: Koen de Jong 2, Angelo Corver 2, Don Rempt 1, Mick van den Bree 3, Erno Snoek 2

Doelpuntenmakers WIDEX GZC DONK: Stan van den Heuvel 3, Cas Westerwoudt 3, Erik Brugué 2, Mart van der Weijden 1, Quint van den Heuvel 2, Maurice Dentro 2, Ton van der Velden 1

 

AZC – SVH 11-8

Periodestanden: 4-2, 2-3, 3-2, 2-1

Doelpuntenmakers AZC: Jort Stienstra 2, Laszlo Balasz Nagy 3, Zoltàn Kelemen 1, Jacoppo Mandolini 2, Nathan de Zwaan 1, Thomas Glansdorp 2

Doelpuntenmakers SVH: Milos Filipovic 4, Frank Bot 1, Rick Vermeulen 1, Onbekend 2

 

PSV – Polar Bears 16-17

Periodestanden: 3-5, 7-5, 2-2, 4-5

Doelpuntenmakers PSV: Julian van Oorschodt 1, Tim Schalken 1, Niels van den Hout 2, Levy Kort 4, Wessel Brands 2, Sammy Claes 2, Stijn Simons 1, Tijn Ritman 1, Onbekend 2

Doelpuntenmakers Polar Bears: Lars ten Broek 3, Kas te Riele 7, Sander Roels 2, Sjors de Kater 1, Marnick Snel 1, Jikke Tolsma 2, Kay Zittersteijn 1

 

De Ham – Het Ravijn 7-20

Periodestanden: 3-5, 1-6, 1-5, 2-4

Doelpuntenmakers De Ham: Reinier van ’t Veer 1, Floris van ’t Veer 3, Bradley Sap 2, Justin Spaans 1

Doelpuntenmakers Het Ravijn: Bas ter Brake 3, Jorrit Aanstoot 2, Emiel Wouters 6, Lars Gottemaker 2, Rob Gottemaker 1, Kenai Heitink 1, Ivar Schilstra 1, Bas Jan Dijkin 1, Yoran Loos 3

 

Schuurman BZC – ZPB H&L Productions 11-9

Periodestanden: 0-2, 5-0, 1-4, 5-3

Doelpuntenmakers Schuurman BZC: Jan-Willem Slaghuis 4, Dynand Muller 1, Jeroen Kuilman 1, Joep Lankwarden 1, Chris Vang 2, Frigyes Adam 2

Doelpuntenmakers ZPB H&L Productions: Kevin van Baarle 1, Tom van der Veen 1, Wessel Schoenmaker 1, Stephan de Ruijter 1, Michael de Kreek 1, Onno Kuller 2, Onbekend 2

 

 

Tussenstand

 

Heren:

Stand poule A

1. AZC 3-9

2. Waterpolo Den Haag 2-6

3. ZV De Zaan 3-4

4. WIDEX GZC Donk 2-3

5. Schuurman BZC 3-3

6. ZPB H&L Productions 3-1

7. SVH 2-0

 

 

Stand poule B

1. UZSC 3-9

2. Het Ravijn 2-4

3. Polar Bears 3-4

4. ZVL-1886 Tetteroo 3-4

5. ZPC Amersfoort 2-3

6. De Ham 2-1

7. PSV 3-0

 

 

Dames

Stand poule A

1. ZV De Zaan 3-9

2. UZSC 3-6

3. Polar Bears 3-3

4. PSV 3-0

 

Stand poule B

1. WIDEX GZC DONK 3-6

2. ZVL-1886 Tetteroo 3-6

3. Het Ravijn 3-6

4. De Ham 3-0

 

Dit is de correcte eindstand (de stand in de waterpolo-app is niet op basis van het E14 reglement).

 

Kwartfinale 12-05-2021 1A-4B / 2A-3B / 1B-4A / 2B-3A

Halve finale 19-06-2021

Finale 26-06-2021

Beeld:
Beeldboot/ Gertjan Kooij
1,466

Reacties

Lees ook

26 november 2021
Dit weekend komen alle Eredivisieteams in actie. De meeste herenteams zelfs twee keer.   De heren van AZC kunnen…
1,032
25 november 2021
De dames van ZV De Zaan hadden in de donderdagse inhaalwedstrijd weinig moeite met Widex GZC Donk. In het Groenhovenbad…