KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE ZATERDAG 17 APRIL EN ZONDAG 18 APRIL

Eredivisie Heren
Het Ravijn - Wim Beunk fotografie
19 april 2021
KARAKTERISTIEKEN EREDIVISIE ZATERDAG 17 APRIL EN ZONDAG 18 APRIL

Onderstaand een overzicht van de uitslagen, periodestanden en doelpuntmakers.

Competitie heren:

Zaterdag 17 april

Waterpolo Den Haag (SG) – ZPB H&L Productions (14-10)
Periodestanden: 2-2, 7-4, 9-7, 14-10
Doelpuntenmakers Waterpolo Den Haag (SG): Patrick Zoutenbier 2, Koen Heiden 2, Daan Heiden 3, Jorik Amesz, Twan de Kadt 3, Fabian van Niekerk 2, Jeroen Ruigrok
Doelpuntenmakers ZPB H&L Productions: Sven Silvis, Tom van de Veen, Steven Bloemberg, Onno Kuller 4, Onbekend 3

PSV – ZV De Zaan (9-16)
Periodestanden: 2-3, 3-6, 6-11, 9-16
Doelpuntenmakers PSV: Tijn Ritman 2, Niels van den Hout, Bram Swinkels 2, Nino Mudrazija, Sammy Claes 3
Doelpuntenmakers ZV De Zaan: Phil Brantjes, Mick van den Bree, Erno Snoek, Angelo Corver 3, Thomas Lucas 3, Onbekend 7

De Ham – UZSC (7-23)
Periodestanden: 2-8, 5-10, 6-16, 7-23
Doelpuntenmakers De Ham: Kjeld Gravesteijn, Tom Geestman 2, Floris van t Veer 3, Bradley Sap
Doelpuntenmakers UZSC: Gies Wijnhoven, Tim de Mey, Joost van der Burg 3, Sebastian Hessels 4, Sook Willemsen 4, Benjamin Hessels 5, Bram van den Bersselaar, Arjan de Haas 2, Joep de Jong 2

SVH – Schuurman BZC (12-13)
Periodestanden: 3-3, 7-8, 9-10, 12-13
Doelpuntenmakers SVH: Jesse Nispeling 5, Jelle Kleiss 2, Max van Genabeek, Frank Bot 2, Rick Vermeulen, Milos Filipovic
​​​​​​​Doelpuntenmakers Schuurman BZC: Bilal Gbadamassi Mama Radji 7, Mika Smelt 3, Jan-Willem Slaghuis, Dynand Muller, Frank Groot Kormelinck

AZC – ZVL-1886 Tetteroo (16-9)
Periodestanden: 4-2, 9-4, 12-7, 16-9
Doelpuntenmakers AZC: Adam Maklári 3, Zoltàn Kelemen, Robin Lindhout 4, Jacoppo Mandolini 2, Atilla Kincses, Laszlo Balasz 2, Andreas Miralis 2, Thomas Glansdorp
​​​​​​​Doelpuntenmakers ZVL-1886 Tetteroo: David Spijker 2, Claudio Brancatello 3, Jasper Haasnoot 2, Niek van Gent, Nick van der Plas

WIDEX GZC Donk – Polar Bears (13-9)
Periodestanden: 4-2, 6-5, 8-7, 13-9
Doelpuntenmakers WIDEX GZC DONK: Kjeld Veenhuis 2, Cas Westerwoudt 2, Guus Yperen, Mart van der Weijden, Maurice Dentro, Erik Brugué 3,
Stan van den Heuvel 3
​​​​​​​Doelpuntenmakers Polar Bears: Tarik Scherrenburg, Kas te Riele, Lars ten Broek, Rick Meijer 2, Sander Roels, Tom de Weerd 3


Zondag 18 april

Schuurman BZC – ZV De Zaan (11-10)
Periodestanden: 4-3, 5-5, 8-8, 11-10
Doelpuntenmakers Schuurman BZC: Bilal Gbadamassi Mama Radji 3, Duuk Reinders, Jan-Willem Slaghuis 2, Dynand Muller, Frank Groot Kromelinck, Onbekend 3
​​​​​​​Doelpuntenmakers ZV De Zaan: Phil Brantjes, Mick van den Bree 4, Thomas Lucas 3, Onbekend 2

ZPC Amersfoort – Het Ravijn (13-10)
Periodestanden: 3-1, 8-3, 10-5, 13-10
Doelpuntenmakers ZPC AMERSFOORT: Sam Kunz 3, Mitchell Budding 2, Sebastiaan van Mil 2, Lars Reuten 2, Max van der Werve 3, Jorren Hanselaar
​​​​​​​Doelpuntenmakers Het Ravijn: Emiel Wouters, Sam Stertefeld, Jorrit Aanstoot 2, Lars Gottemaker, Rob Gottemaker, Yoran Loos 3, Kenai Heitink

Beeld:
Wim Beunk fotografie
1,048

Lees ook

23 mei 2022
De Linge/PCG maakte de laatste jaren een wervelende ontwikkeling door. Het eindigde dit weekend met de promotie naar de…
2,189
22 mei 2022
De finalisten die volgende week gaan strijden om de landstitel zijn bekend. Polar Bears en Het Ravijn hadden in de halve…
1,982